logo reality.sme.sk

Obchodné, Nitra, 780 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1948483

Lokalita: Nitra
Ulica: Levická
Úžitková plocha: 780 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 18.01.2021
780 m2
4 200 € mesačne

Na prenájom veľký areál vhodný pre kamióny LKW, Ntra - Levická

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt Nitra, Levická . Plocha objektu: spolu úžitková 780 m2, z toho garáž/dielňa/sklad 400 m2, kancelárie 380 m2, pozemok - betonová plocha vhodná na parkovanie 6000 m2, veľký areál vhodný pre kamióny LKW.


Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), kanalizácia.


Výhody:


- výborná dostupnosť ako do mesta tak aj na diaľnicu


- zariadená dostatočne vysoká garáž/dielňa/sklad


- pekné kancelárske zariadené priestory vrátane kuchynky a šatní


- veľká oplotená parkovacia plocha s elek. bránou Cena vrátane realitného servisu 4 200 €/mesiac.


Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 780 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

FinProfit REAL

Patrik Kondé, Ing.

zobraziť telefón