logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Plavecké Podhradie, 76 m², Novostavba ID: 1946700

Lokalita: Plavecké Podhradie
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 92 m2
Výmera pozemku: 327 m2
Úžitková plocha: 76 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.01.2021
76 m2
119 990 €

IRG | Dizajnové dvojpodlažné RD s nezabudnuteľným výhľadom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

IRG Vám exkluzívne ponúka na predaj dva dvojpodlažné dizajnové 3 izbové rodinné domy v obci Plavecké Podhradie postavené na pozemkoch o výmere 187 m² (stredný), 327 m² (ľavý).

Viac nájdete na https://www.irg.sk/dizajnova-novostavba/

Chceli by ste sa po dome poprechádzať?
Virtuálna prehliadka domov: http://pano.irg.sk/trojdom-plavecke-podhradie/

Rodinné domy budú mať úžitkovú plochu 76,85 m². Z toho prízemie (obývacia miestnosť, zádverie, kuchyňa, toaleta s technickým kútom a chodba so schodiskom) 40,88 m² a prvé nadzemné podlažie (chodba, kúpeľňa, spálňa so šatníkom, detská izba) o výmere 35,97 m².

Pred vstupom do domu bude vybudované závetrie v podobe prístrešku na dve autá o výmere 47,28 m².

Súčasťou prvého nadzemného podlažia bude pochôdzna terasa o výmere 25,50 m² s úžasným výhľadom priamo na Plavecký hrad.

Dispozičné riešenie je nasledovné: závetrie, vstupná chodba so vstupom do obývacej miestnosti s kúpeľnou s východom na zadný pozemok, vstupom do hosťovskej toalety spojenej s technickým kútom. Oproti sa nachádza schodisko na prvé nadzemného podlažie, ktoré tvorí chodba so vstupom do kúpeľne a dvoch nepriechodných izieb, a jednej so samostatným šatníkom, z ktorých je prechod na vrchnú vonkajšiu terasu, kde si môžete vychutnať krásne prostredie priamo pod Plaveckým hradom.

Domy sa odovzdávajú v štádiu HOLODOM s možnosťou dokončenia na kľúč podľa VAŠICH PREDSTÁV.

Domy sú projektované a postavené z kvalitných materiálov, na základových pásoch a železobetónovej doske, samostatne nosné obvodové murivo z brúsenej tehly 30 cm, vnútorné priečky 11,5 cm.

Pri výstavbe sa nezabudlo ani na súkromie a komfort bývania a preto sú jednotlivé domy oddelené VLASTNOU samostatnou obvodovou priečkou v hrúbke 30 cm. Aby ste si užili maximálneho súkromia vo vlastnom dome, pri výstavbe sme zabezpečili predprípravu exteriérových žalúzií v obývacej miestnosti, spálni a detskej izbe.

Tepelná izolácia o hrúbke 15 cm, plastové antracitové okná s izolačným trojsklom a dostatočná tepelná izolácia samonosného krovu minerálnou vlnou medzi väzníkmi zabezpečia enormne nízke náklady na vykurovanie tohto nízko-nákladového domčeka.

Domy sú napojené na obecnú kanalizáciu, verejnú elektrinu a verejný vodovod.

Predpokladaný termín kolaudácie JAR 2021

Výhody nehnuteľnosti:
■ vrchná pochôdzna terasa
■ s nezabudnuteľným výhľadom na hrad
■ vlastné parkovanie pod prístreškom
■ vynikajúca poloha a dostupnosť
■ možnosť dokončenia na kľúč
■ ideálne prostredie v obkľúčení Karpát


Domy sa nachádza v oblasti pod kaštieľom, v tichom malebnom prostredí priamo pod Plaveckým hradom v obci Plavecké Podhradie. Malá tichá obec obklopená neporušenou prírodou s počtom obyvateľov 675, je preto ten správny výber pre tých, ktorí sú už unavení z neustáleho hluku a stresu z veľkomiest. Vzdialenosť je z hlavného mesta Bratislava 57 km.

Neváhajte a príďte sa presvedčiť na vlastné oči. Kávičku na vrchnej terase s nezabudnuteľným výhľadom Vám bude závidieť každý sused. Radi Vás prevedieme Vašim novým bývaním od obhliadky až po odovzdanie kľúčov s úsmevom na tvári. Neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku pomocou kontaktného formulára alebo priamo na telefónnom čísle 0948 525 394.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Počet balkónov 25
Počet terás 25
Výmera pozemku 327 m2
Úžitková plocha 76 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

IRG Property s.r.o.

Bc. Matúš Kaňka

zobraziť telefón