logo reality.sme.sk

Apartmán, Vysoké Tatry, 107 m², Novostavba ID: 1946618

Lokalita: Vysoké Tatry
Ulica: Starý Smokovec
Úžitková plocha: 107 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.01.2021
107 m2
275 000 €

Dva novopostavené luxusné podkrovné apartmány priamo vo Vysokých Tatrách

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

     Vo výhradnom zastúpení vlastníka Vám ponúkame NA PREDAJ práve dokončené posledné dva nové nadštandardné apartmány v nádhernom apartmánovom komplexe, postavenom v typickom historickom štýle.


     Ide o dvoj-podlažnú , podpivničenú budovu s využitým podkrovím. Je dispozične riešená ako trojtrakt s vnútornou chodbou, vedenou stredom budovy. Jednotlivé apartmány sú priamo prístupné z chodby. Hlavný vstup do objektu sa nachádza na severnej strane (v jej strede) s predsadenou verandou, z ktorej sa pokračuje do haly so schodiskom a do chodby. Suterén, prízemie a poschodie sú vzájomne prepojené vnútorným schodiskom, z ktorého sa vychádza na chodby jednotlivých poschodí.


     Najvyššou prednosťou objektu  je jeho jedinečná poloha v okrajovej časti Smokovca, ku ktorej je bezproblémová dostupnosť po asfaltových cestách zo všetkých hlavných prístupových trás, čo oceníte najmä v časoch v tejto lokalite  častých dopravných špičiek.


      Aj keď táto stavba bola skolaudovaná len nedávno -  v decembri 2020, je skutočným stavebným skvostom, ktorý predstavuje jedinečné skĺbenie najmodernejších technológií zabezpečujúcich ten najvyšší komfort  s historickým šarmom budovy. Z 18 novovzniknutých apartmánov ponúkame na predaj ešte dva, ktoré ako ich vlastník môžete využívať pre svoje rekreačné účely, alebo ich aj krátkodobo prenajímať ako ubytovanie v skutočnom súkromí  s vlastnou kuchyňou. Všetky apartmány pozostávajú z dennej miestnosti (vrátane kuchynského kúta), kúpeľne s WC a spálne. Súčasťou apartmánu je vonkajšie parkovacie miesto a v suteréne objektu pivnica. 10-tim apartmánom prislúcha samostatná loggia.


Objekt je pripojený na všetky inžinierske siete: kanalizácia, voda, elektrika, plyn a telefón


----------------------------------------------------------------------------


APARTMÁNY č. 17 a 18


     v celkovej výmere 104,05 m2, resp. 106,76 m2 , sú orientovanéna sever - juh. Každý apartmán   je navrhnutý pre 4 osoby.Má vstupnú chodbu, obývací aj jedálenský priestor, kuchynskú časť, dve samostatné spálne, kúpeľňu s WC ako aj pri objekte vyhradený jeden parkovací box.. Prednosťou je priestrannosť zo zachovaním prvkov krovu. Severné preslnenie dodáva apartmánu denné svetlo bez prehrievania.


     To poskytuje vhodné podmienky na pestovanie  rastlín, ktoré dobre znášajú zatienenie. Vybrať si môžete najmä z týchto:- Kvitnúce: begónie, netýkavky, fuksie, nezábudky. - Listnaté dreviny:azalky, rododendróny, hortenzie, brečtan, zimozeleň, krušpán, aukuba, vavrínovec , vavrín. - Lesné : paprade a rôzne druhy okrasných tráv a ihličnanov


     Užívateľom týchto apartmánov okrem uvedeného komfortu prináležia navyše aj skutočné V.I.P. privilégia.  Ak by Vás napr. nebavilo krútiť vareškou priamo v súkromí svojho apartmánu, môžete tak učiniť v spoločenských priestoroch budovy. V klubovni si môžete nielen pripraviť svoje obľúbené raňajky, obed, či večeru, ale nájsť tu aj plnohodnotný relax či priestor pre aktívny odpočinok. Taktiež tu nájdete music club s možnosťou počúvania hudby v tej najvyššej kvalite, kde rozoznáte i ten najvyšší i najhlbší tón,  postrehnete každý sláčik, či každé udretie kladivka klavíra,- klubové kino,- priestor pre spoločenské aj interaktívne hry,- možnosti školenia, -  čitáreň, ako aj využiť priestory pre usporiadávanie svojich firemných či  súkromných párty , alebo trebárs aj susedské bazáre. V komunitnej záhrade pred klubovňou získate priestor pre pestovateľskú kreativitu a tak aj šancu na ozdravenie jedálnička..


 


 


 


 


   

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 107 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

REFINANCE CREDIT s.r.o.

Peter Furinda

zobraziť telefón