logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Poprad, 170 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1946355

Lokalita: Poprad
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 270 m2
Úžitková plocha: 170 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.01.2021
170 m2
225 000 €

Rodinný dom s garážou v lokalite Poprad - Veľká, v tichej lokalite v radovej zástavbe - ODPORÚČAME !

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

REZERVOVANÉ !!! REALITY TATRY - EXKLUZÍVNE !!!

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA  - Ponúkame vám na predaj rodinný dom s garážou a záhradkou, ktorý sa nachádza v Poprade v miestnej časti Veľká na rovinatom pozemku o výmere 270 m2 v radovej zástavbe rodinných domov. Nachádza sa v tichej lokalite prístupný po mestskej asfaltovej komunikácii a je po čiastočnej rekonštrukcii. Je napojený na elektriku 230/400V, plyn, mestský vodovod a kanalizáciu. RD pozostáva z 3 + 3 izieb + obývacej haly s murovaným krbom, kuchyne s jedálenským kútom, 2x WC, 2x kúpelne, technickej miestnosti, pivnice a 2x chodby. Dom je zateplený, má vymenené okná za plastové, po rekonštrukcii je taktiež kúpeľňa s WC, nový plynový kotol, vchodové dvere. Je udržiavaný v dobrom technickom, prakticky po malých úpravách formou výspravok a vymaľovania okamžite užívateľný. Na záhradke sa nachádza trávnik a záhon na pestovanie zeleniny a bobuľových plodov. Súčasťou domu je veľká garáž s novou bránou na diaľkové ovládanie. Pred domom možnosť parkovania pre ďalšie dve autá. Cez garáž je možnosť prechodu do záhradky. Vhodné aj pre rodiny s deťmi, ktorým postačuje menší pozemoček s možnosťou šantenia na záhrade. Vhodný je taktiež aj ako dvojgeneračný dom z dôvodu, že v suterénnej časti sa nachádza ďalší menší byt so samostatnou kuchynkou a kúpeľňou. 

Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárii REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad na tel. čísle 0903 99 30 99

CENA: 229 000,- Eur
NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA:  225 000,- Eur   
Nenechajte si újsť túto ponuku a dohodnite si obhliadku ešte dnes !!! 

Realitná kancelária REALITY TATRY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Pri realizácii obchodu prostredníctvom našej realitnej kancelária REALITY TATRY od nás dostávate v konečnej cene nehnuteľnosti kompletný servis vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie, poplatku spojeného s overením podpisov na kúpnych zmluvách ako aj základného poplatku spojeného s podaním návrhu na vklad vlastníckeho práva. 
Naša spoločnosť sa vám pod jednou strechou po vzájomnej dohode postará o najlepšiu možnú hypotéku, nakoľko sme aj zmluvným partnerom spoločnosti Gepard finance, s.r.o., ktorá na trhu pôsobí vyše 12 rokov a patrí medzi jednotku medzi hypotekárnymi špecialistami.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom REALITY TATRY.

Ďalšiu aktuálnu ponuka nájdete na našej stránke: www.realitytatry.sk alebo www.realitypopradtatry.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 270 m2
Úžitková plocha 170 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

REALITY TATRY

Miroslav Klein - realitná kancelária REALITY TATRY

zobraziť telefón