logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Nový Salaš, 140 m², Pôvodný stav ID: 1946230

Lokalita: Nový Salaš
Ulica: Nový Salaš
Úžitková plocha: 140 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.01.2021
140 m2
80 000 €

Hľadáte starší typ rodinného domčeku na trvalé bývanie alebo na oddych so svojou rodinkou? Pozrite si našu 360° prehliadku nehnuteľnosti!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Základné informácie:
:) Starší typ rodinného domu s rozbehnutou rekonštrukciou.
:) Priestranný, slnečný pozemok
:) V centre obci, priamo naproti obecnému úradu

360° fotoprehliadka celej nehnuteľnosti: http://y9.sk/m3J

Lokalita a ďalšie:
:) príjemná menšia obec
:) Bezproblémový prístup autom
:) V blízkosti možnosti prechádzok, cyklistiky, ...

Ponúkame na predaj starší typ dedinského rodinného domu v obci Nový Salaš. V predajnej cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby realitnej kancelárie spojené s predajom. Doporučujeme pozrieť si 360° prehliadku, 3D pôdorys, viac fotografií a informácii cez vyššie uvedený odkaz na našich stránkach Direct Real.

### Popis nehnuteľnosti:
Hľadáte miesto, kde môžete tráviť víkendy so svojou rodinkou alebo túžite po trvalom bývaní v menšej obci v blízkosti Košíc? Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s rozbehnutou rekonštrukciou, ktorú si môžete dokončiť podľa vlastných predstáv.

Tento rodinný dom v osobnom vlastníctve sa predáva s pozemkom o rozmere 1339 m2, na ktorom rastie viacero ovocných stromov. Obvodové múry tohto domu pozostávajú z kameňa a tehly. Má novú odizolovanú plechovú strechu (r.2016), pod ktorou je možné pohodlne vytvoriť 2 nové obytné miestností. Spolu so strechou bol na novo vybudovaný aj komín. V rokoch 2019-2020 v dome pokračovala rekonštrukcia, ktorá zahŕňala prístavbu náraďovne/skladu, vytvorenie novej miestnosti (spálňa), výmenu elektrických rozvodov (v novej časti + všetky ističe), napojenie novej žumpy, položenie novej dlažby v kuchyni, ... a tak ďalej. Nehnuteľnosť je napojená na elektrinu, vykurovaná je pecami na tuhé palivo, voda je napojená z vlastnej studne a odpadové vody zachytáva novoosadená žumpa.

### Rozmery:
- Obývačka: 22,03 (5,15 m x 4,28 m)
- Spálňa: 17,75 m2 (3,99 m x 4,45 m)
- Kuchyňa: 21,09 m2
- Kúpelňa s WC: 2,94 m2
- Sklad: 16,18 m2
- Podkrovie: cca 60 m2
Spolu úžitková plocha: 140 m2 + pivnica.

### Poloha:
Tento dom sa nachádza v centre obce Nový Salaš, teda cca 30 minút autom od Košíc. V jej blízkosti môžete nájsť turistické a cyklistickéch trasy. Ponúka výborné miesto na oddych a rekreáciu pre celú rodinu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky zrealizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických podmienok (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme každých klientov a záujemcov, aby dodržali hygienické podmienky.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

### Služby v cene nehnuteľnosti:
V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté aj všetky poplatky súvisiace s predajom:
- vyhotovenie zmluvy o zložení rezervačného poplatku
- vypracovanie zmlúv o prevode vlastníckeho práva nehnuteľnosti
- vyhotovenie návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností
- vypracovanie preberacieho protokolu
- úhrada základného správneho poplatku vo výške 66 € za návrh na vklad do katastra
- poplatky za overenie podpisov u notára

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 140 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Ing. Peter Černík

zobraziť telefón