logo reality.sme.sk

Kancelárie, Košice-Juh, 512 m², Pôvodný stav ID: 1946225

Lokalita: Košice-Juh
Ulica: kc-219-07-512
Úžitková plocha: 512 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 16.01.2021
512 m2
Cena dohodou

Prenájom špičkového klim. kancel. celku v novom BC (512 m2, 7. p., celé podl., open space, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu klimatizované administratívne priestory najvyššieho štandardu v modernom business centre kombinujúceho administratívnu časť a obchodnú zónu spolu s podzemnými parkovacími možnosťami pre 158 motorových vozidiel so strategickou polohou pri dôležitom komunikačnom uzle na okraji historického jadra mesta. Designovo riešená a technologicky špičkovo vybavená budova ponúka na prenájom kancelárske priestory typu open space, ktoré je možné členiť podľa požiadaviek nájomcu. Bohaté presklenie kancelárií ponúka atraktívne panoramatické výhľady na centrum mesta a okolie. Budova má 3 výťahy. Spoločné priestory sú vybavené na vysokej estetickej úrovni s 24/7 vstupom a recepciou. V obchodnej pasáži je kaviareň, supermarket, lekáreň, trafika, notár a viaceré obchody. V dosahu budovy je zastávka MHD.

Ponúkané administratívne priestory sa nachádzajú na VII. poschodí (8. NP). Ide o open space s výmerou 512,00 m2 (celé podlažie) vybavený klimatizáciou a nivelačnou podlahou pripravený na individuálne dispozičné a kvalitatívne prispôsobenie požiadavkám potenciálneho nájomníka.

Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: iba osobné rokovanie

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka priestorov poverený zabezpečením ich prenájmu. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedených celkoch a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 512 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón