logo reality.sme.sk

Valaská, 45 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1946216

Lokalita: Valaská
Ulica: Valaska
Pivničná plocha: 1 m2
Výmera pozemku: 540 m2
Úžitková plocha: 45 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.01.2021
45 m2
29 900 €

Chatka v blízkosti rekreačných oblastí - Bystrá, Tále - Nízke Tatry

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

breznoreality.sk Realitná kancelária Vám ponúka na predaj chatku situovanú len 10 min. autom od známych rekreačných oblasti Bystrá, Tále, Mýto pod Ďumbierom... Nachádza sa v menšej, pokojnej záhradkárskej oblasti Valaská, časť piesok - Dolný diel, s krásnymi výhľadmi a je ideálna na rekreáciu - v okolí je množstvo turistických, cykloturistických a lyžiarskych možností. Leží na oplotenom pozemku o výmere 540 m2 s dobrou prístupnosťou po spevnenej ceste a bezproblémovým parkovaním. Je drevenej konštrukcie, strecha - plech, zavedená elektrina (aj 380 V), voda - úžitková (možnosť vybudovať studňu) kúrenie - krb, šporák na pevné palivo, el. konvektory. V suteréne je kuchyňa, pivnica a toaleta s WC, vnútorné drevené schody vedú na prvé podlažie, kde je obývacia časť s krbom a ďalšie schody vedú do podkrovnej izby, ktorá slúži na spanie. Na pozemku je posedenie, drevená stavba, slúžiaca ako odkladací priestor na náradie. Sú tu posadené ovocné stromy a hrozno. Chatka je zachovalá, udržiavaná, predáva sa so zariadením. Všetky dostupné informácie o okolí a možnostiach letného a zimného vyžitia nájdete na horehronie.sk

Viac info Vám radi poskytneme pri obhliadke alebo nás navštívte v kancelárii na Rázusovej ul. č. 12 v Brezne(pod ISU športom)

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o. Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 2
Počet terás 1
Výmera pozemku 540 m2
Úžitková plocha 45 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

Brezno reality, s.r.o.

Kristína Maruškinová

zobraziť telefón