logo reality.sme.sk

Chata, Kováčová, 160 m², Pôvodný stav ID: 1946126

Lokalita: Kováčová
Zastavaná plocha: 56 m2
Výmera pozemku: 637 m2
Úžitková plocha: 160 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.01.2021
160 m2
64 990 €

Chata Kováčová na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj rozprávkovú chatu neďaleko Banskej Bystrice a Zvolena. Len 15min od kúpeľov Sliač a 5min od akvaparku Kováčová, v lokalite Bienska dolina. Je sem veľmi dobrá dostupnosť priamo z diaľnice R1 smerom od Bratislavy alebo cez obec Kováčová.

Na miere svahovitom pozemku o výmere 637m2 s prírodným živým plotom sa nachádza 3 podlažná chata vyhotovená z kvalitného dreva. Základy a prízemie sú poctivý betón a murované, strecha je aj po 20tich rokoch z nehrdzavejúceho pozinkovaného plechu. V súčasnosti má 8lôžok ale po rekonštrukcii je možné túto kapacitu aj zvýšiť. V obývacej miestnosti sú nádherné historické kachle. Kúrenie je ale riešené aj elektrickými radiátormi.

Dispozícia chaty:
1.PP : garáž, miestnosť s krbom, minibar, kúpeľňa /nedokončená/
1.NP: kuchyňa, obývačka s krbom
2.NP: 2x spáleň
3.NP/podkrovie/: obytné so 4 lôžkami

Na pozemku je vlastná studňa aj septik. Elektrina je zapojená.
Chata si vyžaduje kompletnú obnovu a modernizáciu. Investícia do nej sa vám niekoľkonásobne vráti načerpaním nových síl v krásnom prostredí vhodnom na turistiku, cyklistiku, hubárčenie alebo len také obyčajné leňošenie. Ku chate je dobrá dostupnosť po spevnenej komunikácii a je možnosť ju využiť i na trvalé bývanie.

Blízko chaty sa nachádza Hotel Bieň s reštauračnými službami. Zaujímavosťou je diviačia zvernica, kde je možné pozorovať zvieratá počas celého roka.

Od chaty je len 15minút do Zvolena alebo 20minút do Banskej Bystrice, takže nestratíte ani kontakt s civilizáciou a možnosť nakúpiť čokoľvek, čo ste si zabudli vziať so sebou.

Hľadá sa niekto, kto tejto chate vdýchne nový život a nebojí sa pustiť do práce. Ak máte dosť sedenia v panelákovom byte, táto chata je práve pre Vás.


BC_BB01_MALI_003000

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 637 m2
Úžitková plocha 160 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

REALITY SPOLU

Lucia Nosálová

zobraziť telefón