logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Sekule, 44 m², Novostavba ID: 1946083

Lokalita: Sekule
Ulica: Neuvedená
Zastavaná plocha: 48 m2
Výmera pozemku: 363 m2
Úžitková plocha: 44 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.01.2021
44 m2
67 657 €

Na predaj 2i modulový dom v obci Sekule,pri jazere na pozemku 363m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Virtuálna 3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=omVoCt6r4qz

RADO Reality v spolupráci s MODULOS ponúka na predaj 2- izbovú drevostavbu 4x12 modulového domu,s úžitkovou plochou 44m2, v obci Sekule na pozemku 363m² pri jazere. Dom bude napojený na septik a studňu.

Bývanie na kľúč do 2-3 mesiacov. Tým, že naše moduly vyrábame v krytých halách a máme vyhradený výrobný tým, vznikajú naše stavby veľmi rýchlo. Používame prírodné materiály, ktoré neobsahujú škodlivé emisie SOX a COx a nezaťažujú životné prostredie. Hoci modulové drevostavby poskytujú rovnaký komfort bývania ako domy na základovej doske, zachovávajú si svoju špecifickú mobilitu – domy sú osadené na zemných skrutkách, ktoré možno demontovať a použiť ich ako základy na inom mieste, čo robí z modulov úplne ojedinelý projekt na celom trhu. Modulové drevostavby sú projektované tak, aby zaobstaranie jedného modulu nebolo konečným obmedzením veľkosti. Väčšina domov je projektovaná spôsobom, ktorý umožňuje v budúcnosti rozšíriť úžitkovú plochu až na trojnásobok. Zmeňte lokalitu trvalého bydliska zo dňa na deň. S nami to nie je žiadny problém.Energetický certifikát - A1.

Okolie obce poskytuje bohaté zážitky i turistom a ostatným návštevníkom obce.
V okolí sa nachádzajú tri veľké jazerá (Mláky, Oširíd, Štrkovňa) vzniknuté banskou činnosťou. Okrem letného využitia slúžia i na rybolov. Borovicové lesy sú bohaté na zber húb, prechádzky a pobyt v prírode.
V okolí riek Moravy sa nachádzajú lužné lesy s výskytom srnčej a diviačej zveri.

Veľkou prírodnou vzácnosťou v našom katastrálnom území je sútok dvoch riek Moravy a Dyje, ktoré vytvárajú tzv. trojštátie - kde na veľmi malom úseku susedia 3 štáty - Česko, Rakúsko a Slovensko. Popri rieke Morava vedie cyklotrasa až do Devina, kde sa vlieva Morava do Dunaja.

Cena vrátane pozemku je 67 657€. Cena je konečná a nenavyšuje sa.

V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať:
Peter Šelinga
RADO Reality Group
Tel.: +421 944 203 927
E-mail: selinga@radoreality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 363 m2
Úžitková plocha 44 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Peter Šelinga

zobraziť telefón