logo reality.sme.sk

Pre bytovú výstavbu, Senica, 4300 m², Pôvodný stav ID: 1946077

Lokalita: Senica
Ulica: Čáčovská cesta
Výmera pozemku: 4300 m2
Úžitková plocha: 4300 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.01.2021
4 300 m2
219 000 €

Rozsiahly pozemok v Senici -Čáčov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO Reality ponúka na predaj rozsiahly pozemok v Senici časť Čáčov. Rozloha pozemku je 4 300 m2. Pozemok sa nachádza vo výbornej lokalite - od hlavnej cesty, avšak vďaka rozlohe pozemku je možné využitie aj z druhej strany, ktorá poskytuje väčšie súkromie. Vedľa pozemku sa nachádzajú potraviny Coop Jednota, kostol či záhradkárske potreby.
Na pozemku sú dotiahnuté všetky IS - elektrina, voda, kanalizácia.

Na pozemku sa nachádza starý rodinný dom, ktorý je potrebné odstrániť a tak sa pozemok vizuálne ešte viac zväčší. Je možné tu vykonávať podnikateľskú činnosť, postaviť rodinný dom či prevádzkovať rôzne iné aktivity. Zadná strana pozemku je udržiavaná, pravidelne kosená. Pozemok sa predáva vcelku.

Mesto Senica a takisto aj časť Čáčov disponujú kompletnou občianskou vybavenosťou. Pár minút od pozemku sa takisto nachádza čerpacia stanica a novostavba obchodného centra Billa spolu s reštauračnými zariadeniami.


Simona Jurovatá
RADO Reality Group
Tel.: +421 944 678 020
E-mail: jurovata@radoreality.sk


Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 4 300 m2

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Simona Jurovatá

zobraziť telefón