logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trenčín, 160 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1946046

Lokalita: Trenčín
Ulica: Školská
Zastavaná plocha: 85 m2
Pivničná plocha: 1 m2
Výmera pozemku: 453 m2
Úžitková plocha: 160 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 15.01.2021
160 m2
195 000 €

REZERVOVANÉ!!! 4izbový RD blízko centra Trenčína, pozemok 453m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO Reality Vám ponúka na predaj 4izbový rodinný dom postavený z tehly, na pozemku s rozlohou 453m2, len pár minúť chôdze od priameho centra mesta Trenčín. Dom má zastavanú plochu 85m2 a jeho celková úžitková plocha je približne 160m2. Dom sa nachádza na ulici Školská v tesnej blízkosti obchodného domu SEKO. Do domu sú privedené všetky inžinierske siete (voda, plyn, kanalizácia, elektrika).

Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v rokoch 2012 a 2013. Táto zahŕňala výmenu plastových okien, rekonštrukciu strechy, nové medené rozvody kúrenia, nový plynový kotol a nové podlahy v niektorých izbách. Elektrické rozvody rekonštrukciu nevyžadovali, nakoľko tie boli použité medené už pri výstavbe domu v roku 1978. Zatepľovanie rodinného domu ani nie je potrebné nakoľko náklady na vykurovanie plynovým kotlom sú približne 90,-€ mesačne a náklady na elektrickú energiu sú približne 30,-€ mesačne. Spolu s vodou celkové náklady nepresiahnu sumu 150,-€ mesačne. Nakoľko ide o rodinný dom, skutočné náklady budú samozrejme závisieť od Vašej spotreby.

Dom pozostáva z troch podlaží. V pivničných priestoroch sa nachádza veľká garáž pre dve autá s montážnou jamou, práčovňa a veľká technická miestnosť s kotlom a bojlerom. na prvom poschodí sa nachádza zádverie, vstupná hala so schodiskom, z ktorej sa vchádza do samostatného WC, kuchyne s veľkou špajzou a do veľkej obývačky s balkónom. V obývačke je aj príprava na krb. Schodami sa dostaneme na druhé poschodie. Tu je výstup na veľkú terasu, 3 samostatné izby a kúpeľňa s vaňou a WC. Z jednej z týchto izieb je výstup na druhý balkón. Do druhej izby sú privedené rozvody vody, odpadu a plynu a je teda možné spraviť kuchyňu aj na druhom poschodí.
Dom je teda možné rozdeliť aj na dve bytové jednotky, prípadne využívať na bývanie a podnikanie.

V okolí rodinného domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Na druhej strane cesty sa nachádza obchodný dom SEKO a LIDL. Zopár minút chôdze od domu sa nachádzajú autobusové zastávky MHD aj medzimestskej dopravy, železničná stanica, obchodné strediská Úspech a Bianka, základná škola, viacero stredných škôl, Pošta, rôžne reštaurácie a pohostinstvá, a mnoho iného. Do priameho centra mesta sa dostanete pešo približne za 10 minút. Dom sa nachádza v tichej lokalite s dostatkom súkromia, no uprostred civilizácie.

Rodinný dom spĺňa energetický certifikát C.

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=e7C718iTrZy

Cena domu je 195.000,-€.


Patrik Pavlík
Váš realitný poradca
RADO Reality Group, s.r.o.

M: +421 902 90 60 90
Facebook: RADO Reality

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo aj vyhotovenie kúpnych zmlúv.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 453 m2
Úžitková plocha 160 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Patrik Pavlík

zobraziť telefón