logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Veľká Lomnica, 30 m², Novostavba ID: 1944732

Lokalita: Veľká Lomnica
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 30 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.01.2021
30 m2
86 900 €

Predám 1 izbový byt s veľkou terasou a výhľadom na Tatry

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s terasou nachádzajúci sa vo Veľkej Lomnici.

Byt má veľkosť 30 m2 a k nemu prilieha terasa s výhľadom do pokojnej časti rezortu a čiastočným výhľadom na Vysoké Tatry.

Veľkosť terasy je... m2

Byt sa ponúka na predaj kompletne zariadený.

Veľmi zaujímavá poloha ho predurčuje hlavne aby slúžil najmä ako investičný apartmán vhodný na podnikanie v oblasti krátkodobého prenajímania.

Táto lokalita hlavne v letnej a zimnej sezóne poskytuje veľmi zaujímavé možnosti zisku a potenciálu. Je veľmi obľúbená a vyhľadávaná, uprostred krásnej prírody, iba na krok od národného parku, no zároveň v bezprostrednej blízkosti od podtatranského centra – Popradu. Obec sa nachádza v podhorí Vysokých Tatier, s výbornou dostupnosťou do Tatranskej Lomnice (4 minút) aj na diaľnicu D1. Dobré parkovanie, v lete v rezorte funguje kúpalisko. Množstvo letných aj zimných voľnočasových aktivít v rezorte aj mimo neho.

Len 5 kilometrov je vzdialená Tatranská Lomnica, kde nájdete kabínovú lanovku, vedúcu do najvyššie položeného lyžiarskeho strediska na Slovensku. Takisto sa tu nachádza množstvo hotelov, rekreačných rezortov a pod.Cena: 86 900 €Bližšie informácie na 0948 445 878 resp. antoska.miroslav@gmail.comVIAC PONÚK NA WWW.38RK.SK

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 30 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

Miroslav Antoška

Miroslav Antoška

zobraziť telefón