logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Seňa, 136 m², Pôvodný stav ID: 1944306

Lokalita: Seňa
Úžitková plocha: 136 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.01.2021
136 m2
89 990 €

(REZERVOVANÝ) Príjemný rodinný dom LEN 12km od mesta Košice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Je pre Vás dôležitý kľud a pokoj pri výbere Vášho nového bývania s dostatkom miesta na relax? Máme pre Vás EXKLUZÍVNE pripravenú skvelú nehnuteľnosť, ktorá Vám zaručene dopraje kvalitný odpočinok, či relax po náročnom dni v práci s výbornou dostupnosťou do mesta Košice - LEN 15 minút autom!

Rodinný dom v v obci Seňa, je pripravený na nového majiteľa, ktorý hľadá zlatú strednú cestu medzi bývaním na dedine a zároveň blízko pri meste. Pozemok o výmere 898 m2 vám poskytne dostatok priestoru na realizáciu rodinného domu podľa vlastných predstáv a taktiež peknú záhradku. K dispozícii máte aj drevený altánok na príjemné posedenia s rodinou, či priateľmi. Pozemok je orientovaný na ideálny juho-západ, teda je príjemne slnečný a teplý.
Súhlasíte, že dostatok odkladacieho priestoru nie je nikdy dosť? Práve preto sa na pozemku nachádza ďalší murovaný dom o výmere 63m2, ktorá môže slúžiť na odkladací priestor alebo garáž pri miernej úprave.

Máte vlastnú predstavu o novom bývaní? Vďaka prijateľnej predajnej cene si dokážete zrekonštruovať dom tak, aby ste sa v ňom cítili, čo najlepšie. Dom je v pôvodnom stave, čo nebráni pohodovému bývaniu, pretože je vo veľmi dobrom, zachovalom, užívateľnom stave. Jednopodlažný 3 izbový rodinný dom má zastavanú plochu 136 m2, úžitkovú 130 m2 a skladá z kvádrov a vaľkov, vďaka čomu získate príjemnú klímu po celý rok. Teplo je zabezpečené ústredným kúrením vďaka plynovému kotlu a dvom krbom. Teda čaká Vás tá pravá romantika pri tlejúcom ohni. Strecha je sedlová. Krov je vo veľmi zachovalom stave.
Inžinierske siete sú: studňa, kanalizácia je formou septiku, je možné sa napojiť na obecnú kanalizáciu a vodovod hneď pred pozemkom, elektrina, plyn, optický internet.

Lokalita vyniká svojou občianskou vybavenosťou. Potraviny sú 20 sekúnd od domu. Škola, škôlka, pošta, lekár sa nachádza priamo v dedine. Autobusová zastávka na pár minút pešo. Výborná dostupnosť, len stále rovno 15 minút autom a Ste v meste.
Jednoducho všetko, čo potrebujete na spokojné bývanie v rodinnom dome!

Video: youtube.com/watch?v=pN8pa5nEmKw&feature=youtu.be

O viac informácií k nehnuteľnosti, ktorú ponúka realitný poradca Bc. Michael Moroz, prosím kontaktujte Realitnú kanceláriu EQUILIBRIO real na tel. č. 0948 901 180. Možnosť 3D virtuálnej obhliadky, ktorú na vyžiadanie zašleme na e-mail. Pri predaji nehnuteľnosti zabezpečujeme kompletný právny a v prípade potreby aj finančný servis.

Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie EQUILIBRIO real. Ich kopírovanie podlieha autorským právam.

Vyhľadávanie: sena, rod dom, rodinnydom, pozemok

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 136 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

EQUILIBRIO real

EQUILIBRIO real

zobraziť telefón