logo reality.sme.sk

Chata, Kvačany, 155 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1944253

Lokalita: Kvačany
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 978 m2
Úžitková plocha: 155 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.01.2021
155 m2
129 000 €

Hrubá stavba domu na veľkom pozemku v peknej lokalite obce Kvačany

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V malebnej a vyhľadávanej obci na Liptove je na predaj nehnuteľnosť, v ktorej bola začatá kompletná prestavba. Na pôvodnom dome z roku 1903 boli kamenné základy podrezané, odizolované a spevnené železobetónom. Hĺbka základov je z pôvodných 80cm teraz 1,2m. Kompletne nová strecha vytvorila priestor na podkrovné izby (70m2) . Pôvodná veranda bola zbúraná a nahradená novou. K domu je pristavená terasa smerom do záhrady a gánok z východnej strany domu. Dom je čiastočne podpivničený, veranda je podpivničená celá. Pôvodná časť domu je z pálenej tehly, prístavba z porobetónových tvárnic Ytong, krov zo smrekového dreva a strešná krytina je pozinkovaný plech s asfaltovým povrchom. Rekonštrukcia prebehla v roku 2014, 2015 a v roku 2020 sa osadili nové komíny s nerezovými vložkami.
V dome je potrebné potiahnuť elektrinu podľa vlastných predstáv a požiadaviek a doriešiť odpad. Nová funkčná elektrika prípojka je v plote a plynová na ulici. Na dom je kompletná dokumentácia a stavebné povolenie. Nehnuteľnosť je v tichej časti obce, na peknom rovinatom a slnečnom pozemku s rozlohou 978m2. Záhrada je sčasti oplotená smrekmi. Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie, chalupu či vďaka polohe obce i na podnikateľské účely.
Z obce vedie turistický chodník cez Kvačiansku dolinu až na Huty, prípadne Malé Borové. A veľmi obľúbená je zástavka na Mlyny Oblazy.
Liptovský Mikuláš je z obce vzdialený 15km, Aquparak Tatralandia 11km a lyžiarske stredisko Jasná 20 km.
EXKLUZÍVNE len u nás.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 978 m2
Úžitková plocha 155 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Romantické Chalupy, s.r.o.

Zdenka Čupková

zobraziť telefón