logo reality.sme.sk

Záhrada, Bratislava-Čunovo, 1239 m² ID: 1942300

Lokalita: Bratislava-Čunovo
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 1239 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 12.01.2021
0 m2
61 950 €

INVESTIČNÝ POZEMOK PRI JAZERE, MOŽNOSŤ REKREÁCIE, ČUNOVO

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj investičný pozemok v blízkosti mestskej časti Čunovo - Bratislava. Pozemok je momentálne deklarovaný ako orná pôda. Nachádza sa priamo pri jazere, ktoré poslúži napríklad na rybárčenie či kúpanie. V prípade záujmu vieme sprostredkovať predaj viacerých pozemkov v tejto lokalite.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* lokalita: Bratislava - Čunovo
* výmera pozemku: 1239 m2
* rekreácia
* možnosť kúpy viacerých pozemkov v tejto lokalite

LOKALITA A OKOLIE:
Mestská časť Čunovo poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (potraviny, materská škola, pošta, reštaurácie - základná škola sa nachádza v mestskej časti Rusovce vzdialená 10 minút autom/MHD). O voľný čas sa postará hrádza, prechádzka v blízkej prírode a detské či futbalové ihrisko. Neďaleko sa nachádza areál vodných športov Divoká Voda, ktorý poskytuje raftovanie či surfovanie a múzeum Danubiana. V letných mesiacoch Vám horúce dni spríjemnia Čunovské jazerá. Dostupnosť do centra mesta je bezproblémová či už idete autom (20 min.) alebo MHD (27 min.) - linka č. 91.

CENA: 61.950,-EUR
V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!

ID: 81807222
© Text je autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY, s. r. o.
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 239 m2

Kontaktné údaje

1.BCR s.r.o.

Nikoleta Ivančíková, RSc.

zobraziť telefón