logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Čierny Balog, 140 m², Pôvodný stav ID: 1941891

Lokalita: Čierny Balog
Ulica: Čierny Balog
Výmera pozemku: 1900 m2
Úžitková plocha: 140 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 11.01.2021
140 m2
64 900 €

Dom vhodný aj na rekreáciu - Čierny Balog

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Brezno reality s.r.o. vám ponúka rodinný dom, ktorý sa nachádza v doline Čierneho Hrona, v lone prekrásnej prírody stredného Slovenska, v obci Čierny Balog. Je situovaný na pozemku o výmere 1900 m2 v pokojnej lokalite s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Stavba je v pôvodnom stave, má tri podlažia, strecha: pozinkovaný plech, drevené pôvodné okná. Prvé podlažie pozostáva z dvoch izieb, pivnice, špajzy, kúpeľne a kotolne. Na druhom podlaží je kuchyňa, dve izby, špajza a vstup na priestrannú terasu s pekným výhľadom. V podkroví sú dve izby, obložené tatranským obkladom a špajza. V dome je zavedená elektrina (aj 380V), voda - obecná, odpad - septik (možnosť napojiť sa na verejnú kanalizáciu - prípojka na pozemku). Kúrenie - ústredné na pevné palivo. Pri dome stojí hospodárska budova a garáž. Dom je vhodný na trvalé bývanie alebo aj na rekreáciu, obec má dobrú občiansku vybavenosť (obecný úrad s matrikou, základná škola, materská škola, knižnica, kino, pošta, futbalové ihrisko, telocvičňa, lekárne a výdajne liekov, stomatológ, samostatné ambulancie praktického lekára pre dospelých samostatné ambulancie praktického lekára pre deti a dorast, lekára gynekológa). V blízkom okolí sa nachádza Čiernohronská železnička, lesnícky skanzen vo Vydrove, prírodná rezervácia Dobročský prales a množstvo turistických a cykloturistických trás, lyžiarske strediská do 30 min. autom - Tále, Mýto pod Ďumbierom, Chopok - Juh/Sever a veľkou výhodou je lyžiarske stredisko priamo v obci Čierny Balog.

Viac info Vám radi poskytneme pri obhliadke alebo nás navštívte v kancelárii na Rázusovej ul. č. 12 v Brezne.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 900 m2
Úžitková plocha 140 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Garáž
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Brezno reality, s.r.o.

Monika Surová

zobraziť telefón