logo reality.sme.sk

Obchodné, Pezinok, 90 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1935173

Lokalita: Pezinok
Ulica: Holubyho
Úžitková plocha: 90 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 03.01.2021
90 m2
1 080 € mesačne

ARETÉ REAL - PRENÁJOM 90 m2 OBCHODNÉHO PRIESTORU V PRIAMOM CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO (Províziu RK neplatíte!)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v priamom centre mesta Pezinok na Holubyho ulici v renesančnej kultúrnej pamiatke. Priestor o výmere 90 m2 má priamy vstup z ulice a menší výklad, jeho veľkosť poskytuje rôzne možnosti. Pekným prvkom sú aj klenbové stropy, ktoré sa nachádzaju v prednej časti. Na stropoch a stenách je maľovka, podlaha je pokrytá dlažbou. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom napojeným na radiátory, taktiež ohrev vody.


Dispozícia priestoru:


- predná časť priestoru so vstupom z ulice a výkladom (24,68 m2)


- stredná časť priestoru (12,18 m2)


- zadná časť priestoru (23,81 m2)


- zázemie s umývadlom (4,46 m2)


- WC s umývadlom (4,63 m2)


- samostatný sklad prípadne kancelária v zadnej čast objektu so samostatným vstupom (19,23 m2). V prípade potreby je možnosť prenájmu aj ďalších miestností v blízkosti tejto časti objektu (44 m2).  


Priestor je situovaný v rodinnom dome v priamom centre mesta Pezinok v renesačnej kultúrnej pamiatke. Zvláštnosťou väčšiny renesančných domov v Pezinku je prepojenie typickej meštianskej architektúry 17. storočia s hospodárskym využitím niektorých priestorov priamo v dome. Išlo najmä o ich prispôsobenie potrebám vinohradníctva a vinárstva.


Mesto Pezinok leží na úpätí Malých Karpát, poskytuje svojim obyvateľom množstvo kultúrnych podujatí, turistiky a zelene. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do okolitých miest a obcí.V tesnej blízkosti sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň, supermarkety, reštaurácie, materské školy, gymnázium, kultúrny dom a aj obľúbený Zámocký park. 


Cena 1 080 €/mesiac vrátane vykurovania. Elektrina a voda je zvlášť. Depozit je vo výške jednomesačného nájomného. Províziu RK neplatíte!


Kontakt: 0911/247 257


www.arete.sk


Spoločnosť Areté real, s. r. o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 4
Úžitková plocha 90 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

Areté real, s.r.o.

René Bednarič

zobraziť telefón