logo reality.sme.sk

Pre bytovú výstavbu, Banská Bystrica, 4869 m² ID: 1934214

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Podlavická cesta
Výmera pozemku: 4869 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 31.12.2020
0 m2
33 €

PREDAJ PEKNÉHO POZEMOKU PRE BUDÚCU IBV, BB - PODLAVICE 4869m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj pozemok v Banskej Bystrici 5km od centra BB v časti Podlavice. Pozemok je veľmi spätý s prírodou, kde je zdravá klíma a kde sa ponúka na predaj pekný, slnečný a dobre orientovaný pozemok na svetové strany. Pozemok je rovinatý s časti mierne svahovitý. Pozemok je pripravený na predaj ako investičný do budúcna možnosť výstavby RD, ale všetko je to na uvážení nového majiteľa. Pri kúpe jedným majiteľom je možný predaj pre ďalších záujemcov o výstavbu RD, alebo chát čo je značná finančná pridaná hodnota pre nového majiteľa. Neváhajte kontaktovať RK pre podrobnejšie informácie .

Vymeňte svoj byt, ktorý Vám predáme za čo najlepšiu cenu, aby ste čo najlepšie, najekologickejšie a najekonomickejšie postavili Váš nový dom. Bývajte zdravšie a hlavne v peknom novom Rodinnom dome, alebo Chate a užívajte kľud v peknom prostredí spojení s blízkou prírodou odkiaľ nemáte ďaleko na všetky turistické trasy a prírodné športové využitie v super lokalite na najkrajšom pozemku v časti Podlavice - Banská Bystrica.

Možnosť dokúpenia ďalších blízkych pozemkov !

KONTAKT na makléra:

Ľubor Klačan

0918030070

lubor.klacan@ekoreal.sk

EKOREAL Banská BystricaCena: 33/m2,-€ / Financovanie zabezpečené našimi profesionálmi, podľa požiadaviek a možností klientaMožnosť následného predaja pre záujemcov výstavby RD alebo Chát - pre viac informácií kontaktujte RK, radi Vám so všetkým pomôžeme a zabezpečímeServis realitnej kancelárie zahŕňa:

1. Kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.

2. Notárske poplatky pri overovaní podpisov.

3. Kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.

4. Pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk do 48 hodín pred zložením zálohy, kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 4 869 m2

Kontaktné údaje

EKOREAL

Ľubor Klačan

zobraziť telefón