logo reality.sme.sk

Iný objekt, Bátorove Kosihy, 100 m², Pôvodný stav ID: 1933476

Lokalita: Bátorove Kosihy
Ulica: Bátorové Kosihy
Celková plocha: 403 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 29.12.2020
100 m2
100 000 €

Budova na investíciu -bývalý mlyn v Bátorových Kosihách.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

 Mlyn leží na rovinatom dobre dostupnom pozemku  na hlavnej frekventovanej ceste  od Komárna cca 27 km a od Šturova  25 km. V krásnej vinohradnickej obci  Bátorové Kosihy kde sa každoročne koná vínny festival . Zastavaná plocha budovy je  403 m2  má rozmery  cca 24,5 x 16  m, dvor sa momentálne rozdeluje novým geometrickým plánom s dostatkom  miesta na parkovanie .Nehnuteľnosť je postavená na kamenných základoch a jej konštrukčný materiál je pálená  tehla, stropy zdobia pôvodné drevené trámy ktoré sú vo veľmi dobrom stave . Strecha bola opravená .Dispozícia : Podzemné podlažie  so samostaným vstupom  je vhodné  aj ako garáž so zvlášť vstupom , prízemie  má viac miestnosti ,aj rozdelené časti. Drevené schody vedú na 1 a na 2 poschodie ,ktoré sú využívane ako sklad. Podkrovie  možnosť využitia aj na  bývanie .Okná sú pôvodné  nutné vymeniť ! Celý objekt je v pôvodnom  stave a jeho využitie ponúka viacero možností( objekt pre súkromné ,ale aj podnikateľské účely,penzión). Inžinierske siete sú dostupné pred budovou obecná voda, aj plyn , elektrina je na pozemku z trafostanice , kanalizácia v dedine nie je .  

Objekt je zaujímavý nielen svojou veľkosťou, ktorá umožňuje akékoľvek využitie od obchodných priestorov a služieb cez výrobné až po bytové jednotky, ale v neposlednom rade aj veľmi priaznivou cenou .

Odporúčame len pre vážnych záujemcov.  

Cena je kompletná s právnym servisom. Poskytujeme kompletný právny servis – úhradu základných poplatkov – overenie + kataster; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu. V prípade záujmu alebo potreby ďalších informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0907848129 licencovaný Realitný maklér NARKS Terézia Vassová .


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

VASSE Reality

Terézia Vassová

zobraziť telefón