logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Košice-Staré Mesto, 168 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1933016

Lokalita: Košice-Staré Mesto
Ulica: Kováčska
Úžitková plocha: 168 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 28.12.2020
168 m2
1 100 € mesačne

Kancelárske priestory a bývanie v jednom-prenájom (011-26-ANB)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

011-26-ANB
Realitná kancelárie BeMi Vám ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory priamo v centre Košíc na Kováčskej ulici. Priestory sa nachádzajú v bytovom komplexe na prvom poschodí. Ide o mezonetový priestor o výmere 168 m2, tzv. ,,open space´´, ktorý pozostáva z dvoch miestností, 2x toalety, kúpeľne spojenej s WC a kuchynky. Priestory sú odovzdávané klientom v stave spôsobilom pre nerušené nasťahovanie.
Výhodou týchto priestorov je možnosť bývania vo vrchnej časti, ktorej prislúcha kúpeľňa spojená s WC. V dolnej časti sa nachádza kuchynka, veľký gauč a konferenčný stolík. V priestore je dostatok miesta pre potrebné vybavenie. V dolnej časti sa tiež nachádza menšia miestnosť. Je zariadená stolmi, stoličkami, tabuľou a oddychovými vakmi. Toalety sú v tejto časti oddelené na dámske a pánske.
Samozrejmosťou sú média elektrina, voda, vykurovanie, internetové pripojenie k dispozícií, taktiež možnosť vysokorýchlostného optického pripojenia po dohode s majiteľom. Keďže sa tieto priestory nachádzajú v centre, výhodou je jednoduchá a rýchla dopravná dostupnosť.

Cena za prenájom je 1100 eur/m. Pri podpise nájomnej zmluvy sa skladá nájomné za aktuálny mesiac, depozit vo výške trojmesačného nájomného a provízia pre RK.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Úžitková plocha 168 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

BeMi realitná kancelária

Ing. Anastázia Bertová

zobraziť telefón