logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Košice-Juh, 1 m², Pôvodný stav ID: 1932190

Lokalita: Košice-Juh
Ulica: ab-123-450
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 27.12.2020
1 m2
Cena dohodou

Prenájom nových klim. medic. priestorov v polyf. objekte (183/30 m2, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti - ponúka do prenájmu polyfunkčné nebytové priestory v novej budove medicínskeho centra v kľudnej rezidenčnej štvrti v širšom centre Košíc.

A. Prenajímané priestory (183,30 m2) sa nachádzajú na prízemí, majú samostatný vstup z ulice. Sú klimatizované, pozostávajú zo 6 väčších miestností (cca 110,00 m2) a zázemia (cca 73,30 m2 - chodby, príručné sklady, WC). Priestory boli projektované ako jeden celok na využívanie ako medicínske zariadenie, majú však polyfunkčný charakter a môžu slúžiť aj na poskytovanie služieb (starostlivosť o ľudské telo) alebo ako kancelárie (advokáti, poistenie, ...). Priestory sú v stave umožňujúcom okamžité spustenie činnosti.

Cena nájmu: od 1.190,00 €/mes. (bez médií)


B. Prenajímané priestory (28,00 m2) sa nachádzajú na prízemí medicínskeho centra. Sú prístupné cez zdieľanú recepciu a čakáreň. Pozostávajú z 2 prechodných klimatizovaných miestností (2x 14,00 m2) - vstupnej kancelárie a plne vybavenej ordinácie. V priestoroch recepcie je k dispozícii sociálne zázemie. Priestory boli projektované na využívanie ako medicínske zariadenie, majú však polyfunkčný charakter a môžu slúžiť aj na poskytovanie služieb (starostlivosť o ľudské telo).

Cena nájmu: od 690,00 €/mes. (vr. médií a bez DPH)


Obidva priestory sú vo vynikajúcom stave umožňujúcom okamžité spustenie činnosti. Pred objektom sú dostatočné možnosti parkovania. V dosahu je zastávka MHD a nákupné centrum.

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Cena nájmu: osobné rokovanie

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón