logo reality.sme.sk

Kancelárie, Rimavská Sobota, 20 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1930931

Lokalita: Rimavská Sobota
Ulica: Francisciho
Celková plocha: 20 m2
Úžitková plocha: 20 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 23.12.2020
20 m2
200 € mesačne

Na prenájom obnovené priestory vhodné na kancelárie alebo služby v centre Rimavskej Soboty

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v úplne obnovenej budove v centre mesta Rimavská Sobota. K dispozícii je viac rôznych miestností od 20 do 50m2 na prízemí a na prvom poschodí zrekonštruovanej multifunkčnej budovy. V obnovených miestnostiach, ktoré sú vhodné na kancelárie alebo na vykonávanie rôznych služieb sú nové plastové okná vrátane žalúzia a nová plávajúca podlaha. Na spoločných chodbách sú nové kuchynky a úplne nové pánske aj dámske toalety. Budova je vybavená elektronickým vrátnikom a automatom na občerstvenie. Miestnosti sa dajú prenajať samostatne, alebo aj viac naraz pre menšie firmy, prípadne aj celé, oddelené samostatné krídlo poschodia. V prípade potreby vlastník budovy vie upraviť miestnosti podľa Vašich špeciálnych potrieb.
Cena nájmu je od 200 €/mesiac vrátane energií.


Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 1
Úžitková plocha 20 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Ing. Gyula Illés

zobraziť telefón