logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Mojš, 87 m², Pôvodný stav ID: 1922696

Lokalita: Mojš
Úžitková plocha: 87 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.12.2020
87 m2
159 000 €

TOCA - dvojpodlažný 4izb. byt v radovej výstavbe MOJŠ

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

TOCA – ZMLUVNE - ponúkame na predaj 4izbový (s možnosťou variantu 5 izbového bytu) mezonetový byt v štýlovom rodinnom trojdome s nádychom vidieckeho bývania. Rodinný trojdom pozostáva z troch samostatných bytových jednotiek. Byty majú podlahovú plochu o výmere 87,35 m2 (prízemie má 46,88 m2 a poschodie má 40,47 m2). Dom je situovaný v okrajovej časti obce na slnečnom pozemku. Ku každému bytu prislúcha záhradka orientovaná na západ a dve parkovacie miesta. Ponúkané byty sú veľmi prijateľnou alternatívou (aj cenovou) medzi klasickým bytom a domom s malou záhradkou. Na prízemí sú priznané konštrukčné prvky – štýlové drevené trámy. Každý byt bude odovzdaný kompletne dokončený – na kľúč, bez kuchynskej linky. Dokončenie bude v nasledovnom štandarde: - vstupná chodba – keramická dlažba, izby – laminátová plávajúca podlaha, steny vápennocementové omietky, 2x náter biela farba, strop prízemia je priznaná štýlová drevená trámová konštrukcia, interiérové dvere, kúrenie – elektrický kotol - podlahové teplovodné kúrenie (prízemie) a príprava na radiátory (horné podlažie), kúpeľňa a WC komplet sanita a keramický obklad a podlaha, bojler na ohrev vody + príprava pre práčku. V obývačke je situované masívne drevené schodisko. Horné podlažie bude odovzdané ako otvorený priestor pripravený na individuálne dokončenie. Pripravené sú tri varianty horného podlažia pričom poskytujú riešenie na tri samostatné izby, alebo dve samostatné izby a jeden otvorený priestor - galériu. Bytový dom je v blízkosti vodného diela čo poskytuje ideálne miesto na voľnočasové aktivity, bez potreby cestovať do mesta. Bývate na dedine, ale v dosahu mesta.
Plastové okná Slovaktual, hliníkové vchodové dvere. Byty sú napojené na verejný vodovod, elektrina a verejnú kanalizáciu. Pozemok o celkovej výmere 589 m2 je rozdelený na tri časti, prístupová cesta je v spoluvlastníckom podiele vlastníkov bytov v podiele 1/3. Orientácia domu - záhrada, obývačka, kuchyňa, a jedáleň sú na západ, vstup do domu je na východ. Prízemie pozostáva zo zádveria, chodby, kúpeľne, obývacej izby s jedálňou, kuchyňou a spálňou. Poschodie bude dodané ako otvorený priestor a je možné ho dokončiť podľa vlastných predstáv. Vnútorné nosné a akustické steny – murivo hr. 250 mm. Strešná krytina – pozinkovaný plech. Dokončenie je plánované na 4/2021.

Cena bytu je 159.000€

Pre viac informácii, alebo kôli obhliadke volajte – 0948 488 987 Daniel Chudý, TOCA s.r.o. realitná činnosť.

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Radoslav Papánek 0911 264 970.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 87 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

TOCA, s.r.o. Realitná činnosť

Daniel Chudý - TOCA, s.r.o. reality

zobraziť telefón