logo reality.sme.sk

Iné, Prievidza, 101 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1922601

Lokalita: Prievidza
Ulica: M. R. Štefánika
Úžitková plocha: 101 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 18.12.2020
101 m2
1 000 € mesačne

ODSTÚPIM DÁMSKE KADERNÍCTVO A PÁNSKE HOLIČSTVO

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

ODSTÚPIM DÁMSKE KADERNÍCTVO A PÁNSKE HOLIČSTVO S 20 ROČNOU HISTÓRIOU O ROZLOHE 101m2.

LOKALITA:
salón sa nachádza na frekventovanej ulici M. R. Štefánika v Prievidzi na prízemí nebytového priestoru so vstupom z ulice s parkovaním priamo pred prevádzkou. Priamo pred prevádzkou je aj autobusová zástavka MHD.

DOM:
v ktorom sa prevádzka nachádza pozostáva z dvoch podlaží – prízemie a poschodie. Na poschodí sú dva byty a na prízemí sa nachádzajú dva nebytové priestory. V jednej prevádzke sú zubári a v druhej sa nachádza spomínaná prevádzka salónu.

SALÓN:
je v originálnom nadčasovom dizajne s veľkými oknami do ulice a pozostáva z hlavnej miestnosti kde je recepcia, priestor pre čakanie klientov, zázemie pre prípravu farieb, umývacia časť pre klientov s dvoma masážnymi kreslami a štyri kadernícke kreslá so zrkadlami. V ďalšej časti je pánska zóna BARBER s dvoma holičskými kreslami a dvoma ku kreslám prislúchajúcimi umývadlami a sofou na čakanie. Ďalej salón tvorí kancelária so skladom tovaru, kuchynka pre pracovníkov aj so šatňou a skrinkami, práčovňa s práčkou a sušičkou. Neoddeliteľnou súčasťou salónu je detský kútik, cez ktorý sa vstupuje do kúpelne s umývadlom, sprchovým kútom a WC. Všetok nábytok je vyrábaný na mieru z masívu a paliet ošetrený zásadne ľanovým olejom. Stoličky a umývadlá sú od najstaršej talianskej značky MALETTI, ktorá je zárukou kvality a dizajnu. Naviac samotné stoličky navrhoval svetoznámi dizajnér Philippe Starck. Atmosféru priestoru dotvára profesionálna zvuková technika BOSE.

VÝHODY:
20 ROČNÁ HISTÓRIA, BEZ ĎALŠÍCH INVESTÍCIÍ, PARKOVANIE PRED PREVÁDZKOU, NA PRÍZEMÍ S VÝKLADOM, NA FREKVENTOVANEJ ULICI, FB cca 3000 fanúšikov, INSTA cca 1000 fanúšikov, 60 recenzií na google v priemere 4,8 z 5 hviezdičiek.

CENA ODSTUPNÉHO JE DOHODOU.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Úžitková plocha 101 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

Vaša Realitná, s.r.o.

Miron Petráš

zobraziť telefón