logo reality.sme.sk

Iný objekt, Blahová, 5560 m², Pôvodný stav ID: 1921583

Lokalita: Blahová
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 1037 m2
Výmera pozemku: 5560 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 17.12.2020
0 m2
299 000 €

Objekt, rekreačné zariadenie v lone prírody, Malý Dunaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Rrekreačné zariadenie s projektom na dom seniorov, ktoré sa nachádza v krásnej oblasti Malého Dunaja, s možnosťou využívania vodných športov a rybolovu v srdci malebnej prírody. Neďaleko objektu sa nachádza kemping, lodenica a chatky. Orientácia prevažnej časti obytných miestností je na západ a východ. Lokalita nie je zaťažená prašnosťou a hlučnosťou, nachádza sa vo vodohospodársky chránenej oblasti.

Samotná budova rekreačného zariadenia pozostávajúca z dvoch častí: 4 podlažná obytná časť s hlavnym vstupom je prepojená s 2 podlažnou prevádzkovou budovou s kuchyňou, jedálňou, spoločenskou časťou a terasou na poschodí. Jednotlivé poschodia sú prístupné zo vstupnej haly. Prevádzková časť má novú plechovú nezateplenú sedlovú strechu s valbou. Obytná časť má plochú jednoplášťovú strechu s natavovaným sklobitom.

Pitná voda je zabezpečená z vlastného zdroja vŕtanej studne o hĺbke 100m s priemerom 300mm. Kanalizácia splašková je odvádzaná do septiku, dažďová trativodom do exteriéru.
(možnosť sprevádzkovania existujúcej čističky vody)


Dispozícia členenie stavby:

Prízemie:
Hlavný vstup s recepciou a schodiskom, chodba, administratívne priestory so sociálnym zázemím, ubytovacia časť, kuchyňa, jedáleň sociálne zariadenia, upratovačka.

2.NP:
Chodba a schodisko, bufet, zasadacia miestnosť, klubovňa, sociálne zázemie, terasa a 13x izba s vlastným sociálnym zariadením.

3.NP:
Chodba, vestibul so schodiskom, 13x izba s vlastným sociálnym zariadením.

4.NP:
Chodba, vestibul so schodiskom, 13x izba s vlastným sociálnym zariadením.

V prípade záujmu o pôdorysy alebo viac fotodokumentácie, poprípade náhlad do projektu pre senior dom, mám k dispozícii = prepošlem.

Objekt bol daný do užívania v roku 1978.
Obhliadky a bližšie informácie na kontakte: Martin Špacír 0918 419 628

Kontaktné údaje

REAL-SHOP s.r.o.

Martin ŠPACÍR

zobraziť telefón