logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trenčín, 104 m², Novostavba ID: 1909608

Lokalita: Trenčín
Ulica: Neuvedená
Zastavaná plocha: 130 m2
Výmera pozemku: 364 m2
Úžitková plocha: 104 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.12.2020
104 m2
179 900 €

IBA U NÁS!!! Novostavba 4i rodinného domu, 104m2, Záblatie - Trenčín

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO Reality Vám ponúka na predaj krásnu a kvalitnú 4-izbovú novostavbu nízko-energetického rodinného domu typu bungalov. Dom sa nachádza v tichej a novovybudovanej časti Trenčín – Záblatie, ktorá patrí medzi najžiadanejšie rezidenčné lokality.

Dom s úžitkovou plochou 104 m2 (+10 m2 terasa) je postavený na pozemku s rozlohou 364m2 a plne uspokojí priestorové nároky 4 a viac - člennej rodiny.

Rodinný dom Vám ponúka vynikajúce dispozičné riešenie:
Zádverie
vstupná chodba
veľká slnečná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou (až 44 m2) a vstupom na terasu
1 x priestranná spálňa
2 x detská izba
priestranná kúpeľňa
samostatné WC

Náklady na bývanie za všetky energie pre štvorčlennú rodinu sú vo výške približne 100 Eur za mesiac.

Konštrukčné a technologické riešenie rodinného domu:
• Základové konštrukcie budú tvorené základovými pásmi do nemrznúcej hĺbky 100 cm pod terénom v kombinácii s debniacimi tvárnicami DT o hrúbke 400 mm.
• Obvodové nosné murivo hr. 300 mm, vnútorné nosné murivo hr. 250 mm a vnútorné priečky hr.115 mm (pálená tehla), zateplené kontaktným zatepľovacím systémom z polystyrénu hr. 100 mm.
• Stropné konštrukcie sú riešené ako trámové s kompletným zateplením minerálnou vlnou o hrúbke 200 mm. Krytina strechy je Tondach Twist čierna.
• Okná budú plastové s izolačným trojsklom, 6 komorové, otváravo-sklopné s mikroventiláciou. Farba okien v interiéri je biela, v exteriéri antracit. Vchodové dvere do objektov budú bezpečnostné plastové s oceľovou výstuhou v zárubni s prahom.
• Vnútorné parapety biele.
• Vnútorné omietky – vápennocementové.
• Podlahy vnútorné – 150 mm betónova doska, 100 mm polystyrénová izolácia na ňu nasleduje podlahový vykurovací systém a ukončenie tvorí cementový poter.
• Kúrenie a ohrev TÚV bude zabezpečený plynovým kotlom. Kúrenie bude zabezpečené teplovodným podlahovým kúrením v celom RD.
• Sú zabezpečené kompletné rozvody vody, kanalizácia domu, kompletná elektroinštalácia (vypínače a zásuvky - štandard biela, osvetlenie je ukončené spojkou tzv.,,čokoládkou“), vrátane pripojenia do verejných sietí, slaboprúd a bleskozvod.

Dom sa ponúka vo vyhotovení holodom: dokončené všetky rozvody elektriky (vrátane zásuviek a vypínačov), vody, odpadu, plynu, a podlahového kúrenia vrátane plynového kotla, omietky, základná biela maľovka.

Rodinný dom spĺňa energetický cerfikát A.

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=gFey2x7M1VR

Cena domu je 179.900,-€


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 364 m2
Úžitková plocha 104 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Patrik Pavlík

zobraziť telefón