logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Galanta, 117 m², Novostavba ID: 1908705

Lokalita: Galanta
Ulica: Mládežnícka štvrť
Výmera pozemku: 808 m2
Úžitková plocha: 117 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.12.2020
117 m2
194 900 €

Novostavba 4 izb. SMART bungalov Galanta.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického 4 izbového rodinného domu typu bungalov (energetický certifikát trieda A). Vnútorná úžitková plocha domu je 117 m² + betónová terasa 24 m². Zastavaná plocha domu je 168 m².
Rodinný dom sa nachádza na veľmi peknom slnečnom pozemku o celkovej výmere 808 m² so šírkou 22.
Novovybudovaná lokalite Mládežnícka štvrť v meste Galanta ponúka výborné dopravné napojenie a občiansku vybavenosť.
Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dôraz bol kladený aj na dostatok odkladacích priestorov v izbách a vstupnej hale. Sezónne veci je navyše možné pohodlne skladovať v priestrannom podstrešnom priestore.
Dispozícia domu:
Denná časť:
– vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu / šatník, hosťovská toaleta, priestranná a svetlá obývacia izba s krbom, priestranná a svetlá kuchyňa s jedálňou a veľkou komorou/ techn. miestnosťou s výstupom do podkrovia a priamym výstupom na terasu/záhradu.
Nočná časť:
– priestranná kúpeľňa s oknom na vetranie, predpríprava na vaňu, sprchový kút, umývadlo a toaleta, 3x veľká spálňa s priestorom na vstavanú skriňu.
Nosné murivo hr. 300mm Porfix + zateplenie 160mm, plastové okná so 6 komorovým rámom a izolačným 3sklom, krb s teplovzdušnými rozvodmi do všetkých izieb a SMART riešenia pre ovládanie domácnosti zabezpečujú vyšší štandard bývania. Rodinný dom sa predáva v štádiu HOLODOM – ukončenie podláh poterom, sadrové omietky, s vymaľovaním na bielo, sadrokartónové stropy, kompletná elektroinštalácia + zásuvky a vypínače.
Vybavenie domu:
Podlahové kúrenie s dotykovým termostatom a SMART ovládaním (na diaľku) v každej izbe, 120 l zásobník na ohrev TÚV. Rozvody internetu a TV. SMART ovládanie domácnosti 7x pohybový senzor, 2x záplavový senzor, dymový senzor, ovládanie osvetlenia, bezpečnostný uzáver hl. prívodu vody. SMART riešenia pre domácnosť zabezpečujú ochranu pred vytopením, pred požiarom, pred vniknutím, zvyšujú komfort bývania a znižujú náklady na prevádzku domácnosti.
Termín dokončenia apríl 2021.
Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade záujmu Vám pomôžeme s vybavením.
Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 808 m2
Úžitková plocha 117 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

RIF - realitná kancelária

Cyno Maron

zobraziť telefón