logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Liptovský Mikuláš, 91 m², Novostavba ID: 1908459

Lokalita: Liptovský Mikuláš
Ulica: Júliusa Lenka
Pivničná plocha: 8 m2
Úžitková plocha: 91 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.12.2020
91 m2
162 900 €

Na predaj 3 izbový byt E4-D v novostavbe v Liptovskom Mikuláši - Palúdzka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ivan Chlebo a RE/MAX ponúka na predaj nové byty v projekte "Nová Palúdzka".

Ponúkame na predaj 3 izbový byt E-4D na 4. poschodí bytového domu "E", orientovaný na V-S-Z. Byt je slnečný s dostatkom prirodzeného svetla. Celková úžitková plocha bytu je 91,9 m2 (vrátane loggie- 7,2 m2 a pivnice v suteréne domu- 8 m2).

DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná predsieň, detská izba, spálňa, obývacia izba prepojená s kuchyňou s výstupom na loggiu s orientáciou na severo-západ, špajza, samostatná kúpeľňa a WC.

Pre viac info o bytoch a ich štandarde vybavenia, samotnú obhliadku bytu ma neváhajte kontaktovať na t.č.
0907 776 777.

Bytový dom E má päť podlaží, dva vchody a na každom podlaží vo vchode sú len 2 byty! Len majitelia bytov v dome "E" si k bytu môžu prikúpiť aj samostatnú garáž postavenú vedľa bytového domu.

Bytový dom je riešený ako nízkoenergetická stavba s aplikáciou rekuperačného vetrania v každom byte. Rekuperačný systém je veľkým prínosom v kontexte kvalitného zdravého bývania a v kontexte kvality života. Alergici ocenia minimálnu prašnosť, vďaka permanentnému vetraniu ktoré zabezpečuje rekuperačný systém sa minimalizujú bolesti hlavy, zvýši sa koncentrácia, kvalita spánku a regenerácia ľudského organizmu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu, výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Energetická trieda domu je na dolnej hranici triedy A , čo prináša úsporu vo vykurovaní v porovnaní s bežným panelákovým bytom alebo bytom v staršej novostavbe.

Palúdzka je veľmi žiadaná a vyhľadávaná lokalita mesta Liptovský Mikuláš. Leží v západnej časti mesta, priamo na brehu vodnej nádrže Liptovská Mara. Zo severu a z východu ju obklopuje rieka Váh, ktorá severozápadne od centra Palúdzky ústi do vodnej nádrže. Približne stredom mestskej časti preteká v smere juh - sever riečka Demänovka.

Všetko, čo každý člen rodiny potrebuje k spokojnému životu sa nachádza v tesnej blízkosti vášho nového bývania. Okrem školy a škôlky sa na pešo dostanete aj do nemocnice, či do najbližšieho obchodného centra. Potraviny sa nachádzajú hneď pri bytovom dome a za dobrými reštauráciami tiež nemusíte kráčať ďaleko:

Potraviny
300 m - 5 minút peši
Škôlka
700 m - 5 minút autom
Nemocnica
850 m - 2 minúty autom
Škola
1,4 km - 3 minúty autom
Centrum mesta
2,3 km - 5 minút autom

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 91 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Poschodie 4

Kontaktné údaje

RE/MAX Slovakia

Chlebo Ivan

zobraziť telefón