logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Pezinok, 78 m², Novostavba ID: 1908186

Lokalita: Pezinok
Ulica: Krajinská cesta
Úžitková plocha: 78 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 04.12.2020
78 m2
580 € mesačne

3 izbový rodinný dom 78 m2 + záhrada 40m2 + vlastné parkovacie státie 35 m2 – Krajinská cesta / Svätý Jur *** NOVOSTAVBA ***

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

3D PREHLIADKA:
https://my.matterport.com/show/?m=Qx2GXgNkjgS

Ponúkame vám na prenájom novostavbu 3 izbového rodinného domu s celkovou rozlohou 78m2, záhradou 40m2 a vlastným parkoviskom 35 m2, ktoré vám poskytnú pohodlie a primerané súkromie. Táto zaujímavá svetlá novostavba rodinného domu sa nachádza na Krajinskej ul. vo svätom Jure. Do Bratislavy sa dostanete po štvorprúdovej hlavnej ceste za cca 4 min jazdy autom, autobusom, alebo vlakom.

Zo vstupnej chodby domu sa vchádza do zariadenej kuchyne s umývačkou riadu, zabudovanou chladničkou s mrazničkou a veľkým pracovným jedálenským pultom. Kuchynská linka má pracovnú dosku a jedálenský pult z masívneho kaučuku. Obývacia izba je zariadená a je kompaktne prepojená s kuchyňou. Kúpeľňa na prízemí je vybavená moderným skleneným sprchovacím kútom, toaletou a práčkou. Okná do uličnej časti majú na prízemí domu osadené elektrické vonkajšie rolety.

Na poschodie domu, kde sú dve samostatné izby, vedú drevené masívne schody taktiež z kaučukového dreva. Medzi samostatnými izbami je WC s umývadlom.

V zadnej časti domu je udržiavaná záhrada 40 m2 s kobercovým trávnikom, ktorú môžete celoročne využívať.

Bezproblémové parkovanie máte priamo pred domom na parkovisku s rozlohou 35 m2, chránené vlastným kamerovým systémom.

Dom je tiež zabezpečený elektronickým zabezpečovacím systémom a exteriérovým kamerovým systémom s automatickým záznamom.

Tento menší rodinný dom je vďaka svojmu logickému rozloženiu dostatočne priestranný a využijete v ňom skutočne každú časť obytnej a úžitkovej plochy.

Bývanie v tomto rodinnom dome je ideálnym riešením pre ľudí, ktorý uvítajú bývanie v novostavbe so záhradkou a výborným parkovaním v ľahko dostupnej lokalite. Dobrá dostupnosť do Bratislavy autom, autobusom, resp. vlakom vám umožní využiť tento dom bez dopravného obmedzenia.

V blízkosti rodinného domu sú situované prevádzky občianskej vybavenosti: pošta, poliklinika, detské ihriská, obchody, autobusová zástavka (vzdialená od domu 80 m) a vlaková stanica (cca 500 m).

V prípade, že vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás prosím, radi vám poskytneme bližšie informácie.

Bližšie informácie vám poskytne: Mgr. Richard RISCHER - 0905 618 434
For English communication call: 0905 10 49 10

*** Táto nehnuteľnosť je sprostredkovávaná našou realitnou kanceláriou prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ***

Cena prenájmu rodinného domu:
580,- €/mesiac + energie (len skutočne spotrebovaná voda/elektrina/plyn cca 55,-€)
300,- € provízia pre RK
*** Rodinný dom je určený pre nefajčiarov bez domácich zvieratiek ***

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 78 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

RAJA, spol. s r.o.

Richard Rischer

zobraziť telefón