logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Ružinov, 85.68 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1906953

Lokalita: Bratislava-Ružinov
Ulica: Mierová
Pivničná plocha: 1.21 m2
Úžitková plocha: 85.68 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.12.2020
85,7 m2
259 000 €

3+KK, Mierová, Bratislava Ružinov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj veľmi vkusne zrekonštruovaný, priestranný, trojizbový byt so samostatnou kuchyňou o výmere 81,29m2 s loggiou (+4,39m2) a pivnicou (+1,21m2). Celková výmera bytu s príslušenstvom je 86,89m2. Byt sa nachádza na treťom poschodí osemposchodového bytového domu.

Byt predávame vrátane vstavaného nábytku, kuchynskej linky a spotrebičov (varná doska, rúra, digestor, mikrovlnná rúra, chladnička, umývačka riadu, práčka, klimatizácia)

Odpočinkové miestnosti sú orientované na sever čo ich chráni v lete pred prehrievaním a zaisťuje príjemnú klímu pre odpočinok. Obývacia izba je naopak orientovaná na juh. Vďaka tomu je zaplavená svetlom počas celého dňa čo Vás bude nabíjať ohromnou energiou. Pred horúcimi letnými dňami Vás ochráni klimatizačná jednotka, ktorá sa predáva spolu s bytom.
Bytový dom bol postavený v roku 1993 a je situovaný tak, že jeho okná sú chránené pred priamym pohľadom veľkorysou vzdialenosťou od ostatných bytových domov. Miestnosti bytu tak nie sú zatienené okolitou výstavbou.

Táto obľúbená lokalita sa vyznačuje vynikajúcou dopravnou dostupnosťou (MHD cca 120m od vchodu), krátkou vzdialenosťou od centra (cca 10-15 minút pomocou MHD) a skvelou občianskou vybavenosťou (OC Retro, školy, škôlky). Okrem toho určite oceníte aj blízkosť Parku A. Hlinku, Ružinovský park či Štrkovecké jazero.

V tomto byte pochopíte význam slova “DOMOV” =)

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 85,7 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Ing. Richard Hurai

ESTATE HUNTER s. r. o.

Ing. Richard Hurai

zobraziť telefón