logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Staré Hory, 320 m², Pôvodný stav ID: 1906760

Lokalita: Staré Hory
Ulica: Dolný Jelenec
Úžitková plocha: 320 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 02.12.2020
320 m2
176 000 €

REZERVOVANE.Strávte vianočné sviatky vo vašom novom bývaní pod Donovalmi.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Nezabudnite si pozrieť videoobhliadku nehnuteľnosti na našej stránke www.directreal.sk pod ID 163734 alebo na priloženom linku https://www.directreal.sk/nehnutelnosti/detail/63734?internal=4bc-f8f6

Ponúkaný dom má veľký potenciál. Či už ako rodinné sídlo, chata alebo objekt na podnikanie (penzión). Nachádza sa pod obľúbenou destináciou Donovaly obec Staré hory časť Dolný Jelenec.
Dom je postavený z kamenných a pórobetónových kvádrov na samostatnom pozemku, pozostáva z prízemia a 1. nadzemného podlažia (podkrovie). V roku 2010 bola ukončená kompletná rekonštrukcia.
Prízemie:
priestranná vstupná chodba so schodišťom na 1. nadzemné podlažie, kuchyňa s na mieru vyrobenou kuchynskou linkou a vstavanými spotrebičmi a komorou (pod kuchyňou sa nachádza pivnica), veľká obývacia izba so zabudovanou krbovou vložkou s teplovodmi vedúcimi do 1. nadzemného podlažia, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC a v zadnej časti domu sa nachádza kotolňa s peletovacím kotlom ktorý je možné používať aj na túhe palivo (drevo, uhlie).
1. nadzemné podlažie:
V ňom sa nachádza veľká spálňa so vstupom na balkón, ďalšie 4 rovnako veľké izby, kúpeľňa so sprchovým boxom a samostatným WC + oproti WC malý skladík.
Dom je vykurovaný krbovou vložkou ale pri väčších zimách sa dokuruje kotlom do ústredného kúrenia (hliníkové radiátory). Ďalej súčasťou domu je dreváreň, prestrešené parkovacie miesto, dielňa a drevený altánok.
Celý pozemok susedí s regulovaným potokom so pstruhovou vodou a vytvára dokonalú horskú atmosféru.
Dom je napojený na elektrickú prípojku, zdroj pitnej vody je horský prameň a odpad je riešený do vlastnej domovej čističky odpadových vôd.

Pri serióznom jednaní - seriózna dohoda na cene.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 320 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Mário Moze ml.

zobraziť telefón