logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Dunajská Streda, 80 m², Novostavba ID: 1906729

Lokalita: Dunajská Streda
Ulica: Ádorská
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 02.12.2020
80 m2
1 069 €

Garden town projekt- 14 bytov na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Výstavba novopostavenej bytovky je odštartovaná 14 krásnými bytmi v projekte Garden Town 14B v Dunajskej Strede, časti Malé Blahovo na ulici Čukáraboň v obytnej zóne Garden Town.
Naplánovaných je 14 bytových jednotiek , z ktorých sa na prízemí nachádzajú 4 priestranné dvojizbové bytové jednotky s menšou záhradkou. Na 1. a 2. poschodí sú 3 priestranné trojizbové bytové jednotky a 2 dvojizbové bytové jednotky s loggiou a francúzkym balkónom.

Bytovka bude postavená na 2148 m2 pozemku z kvalitných stavebných materiálov ( železobetónové základy, obvodové steny z pálenej tehly s hr. 300mm + 150mm izolácia-polystyrén pri vstupných dverách a oknách protipožiarna izolácia(nobasil), priečne steny akustické ( zvuková izolácia), strecha-valbová dokončená so škridlami), vďaka čomu úspornosť a energetická hodnota spĺňa všetky požiadavky na to ,aby bytovka dostala „ A “ kategorizáciu.

Vybavenie bytovky: v spoločenských častiach je naplánovaná keramická dlažba,spoločný skladový priestor-kočikáreň, kamerový systém, rozvody a predpríprava na klimatizačné jednotky,pred bytovkou bude vybudovaných 24 parkovacích miest- (pričom pri dvojizbových bytoch prislúcha 1,5,pri 3 izbových bytoch prislúchajú 2 parkovacie miesta).Terénne úpravy pred bytovkou :okrasné dreviny a zeleň, ako aj detské ihrisko.
Správcom bodovy bude súkromná sprácovská spoločnosť.

Cena bytových jednotiek začína od 1069€/m2 v štádiu holobyt ,pričom byty nachádzajúce sa na prízemí + 100€/m2 za prislúchajúcu záhradku.

Cena holostavby zahŕňa:
Vstupné plastové dvere (s bezpečnostným kovaným-trojsklom)
Plastové okná ( 7 komorové, trojsklo s bezpečnostným kovaným)
elektroinštaláciu,
vodoinštaláciu,
kanalizačné potrubie,
podlahové kúrenie
Elektrický kotol
Vonkajšie elektrické rolety
predpríprava na klimatizáciu
predpríprava na napojenie na internet, KTV, zvonček

Ak nemáte chuť, čas a možnosť dokončiť svoj byt je tu možnosť kúpiť byt aj v dokončenom stave ,tkz. ,,na kľúč,, v štandarde za cenu 1269€/m2 ,pričom byty nachádzajúce sa na prízemí + 100€/m2 za prislúchajúcu záhradku.

Cena ,,na kľúč,, v štandarde zahŕňa:
Podlahové dlažby
Plávajúce parkety,
interiérové dvere
Kompletná sanita
Kuchynská linka so spotrebičmi

Všetky spomínané vybavenia sú vrátane štandardu, čo si môžete osobne vybrať priamo u dodávateľa.Ak budete túžiť pre materiály vyššej cenovej kvality, je možnosť započítať si cenu štandardu pri osobnom stretnutí s investorom.

Ak Vás ponuka oslovila pozrite si reálne fotky, prezentačné video alebo si urobte virtuálnu prehliadku, ktorú nájdete na www.directreal.sk. Ak Vás ponuka nie len oslovila, ale aj zaujala, tak neváhajte a dohodnite si termín obhliadky a presvedčte sa na vlastné oči , že predošlé riadky sú pravdivé.

Teším sa na Vás.
Realitná kancelária - Directreal comfort Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vďaka externej spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi Vám garantujeme nadštandardný právny servis.
Kancelária je členom najväčšieho združenia realitných kancelárii REALITNEJ ÚNIE a riadi sa spoločnými zásadami pre poskytovanie služieb najvyššej kvality. Kancelária je poistená voči zodpovednosti za škodu.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:
- vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie,
- poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- poplatky za overenie podpisov u notára,
- doručenie podkladov na kataster,
- asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií a služieb,
- ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody.

!!! NOVINKA!!! Našim klientom ponúkame doplnkové služby za prijateľné ceny a to: sťahovanie, menšie rekonštrukčné práce, údržbu nehnuteľnosti vrátane maľovania stien, opravu, upratovanie, montáž a demontáž zariadení.,

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 80 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Tamás Szabó

zobraziť telefón