logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Kostolná-Záriečie, 521 m² ID: 1905867

Lokalita: Kostolná-Záriečie
Ulica: Kostolná
Výmera pozemku: 521 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 02.12.2020
0 m2
65 000 €

REZERVOVANÉ!!! Na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Kostolná Záriečie

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj pozemok v obci Kostolná Záriečie. Má rozlohu 521m, šírku cca 20 metrov. Nachádza sa na novovybudovanej ulici s novou komunikáciou pred kolaudáciou. Na pozemok bude v 2-3/2021 dotiahnutá elektrika, voda a kanalizácia je na pozemku, taktiež prípojka plynu, osvetlenie si už bude hradiť nový majiteľ. K pozemku patria aj podiely na prístupových cestách k pozemku. V okolí sú zaujímavé výhlady. Pozemok je rovinatý a slnečný.
Kataster obce sa nachádza v Považskom podolí a je vstupnou bránou do Drietomskej doliny.V blízkosti je minerálny prameň, v obci Materská škôlka, knižnica, ihrisko, pohostinstvo, kultúrny dom, COOP Jednota, ale aj služby ako kaderníctvo a krajčírstvo, farnosť v neďalekej obci Drietom. Vzdialenosť do najbližšieho mesta Trenčín je cca 6km.
Ku pozemku možné ako bonus dokúpiť projekt v hodnote 2:500€ (zhruba za polovicu pôvodnej ceny projektu), taktiež sú k dispozícii vizualizácie extriéru aj interiéru. Dom je 4 izbový a úžitková plocha domu je 116m. K stavebnému povoleniu bude zabezpečený komplet inžiniering.na
Cena pozemku je 65.000€. Uvedená cena za pozemok sa už nenavyšuje a sú v nej zahrnuté kúpne zmluvy a poplatky spojená s vkladom do katastra. Individuálne sa dá dokúpiť projekt k domu. Odporúčam.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 521 m2
Voda Verejný vodovod
Elektrina 230v
Plyn 1
Kanalizácie 1

Kontaktné údaje

NONSTOP Reality

Andrea Bellová

zobraziť telefón