logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Čaňa, 150 m², Vo výstavbe ID: 1905696

Lokalita: Čaňa
Ulica: Záhradná
Zastavaná plocha: 120 m2
Výmera pozemku: 798 m2
Úžitková plocha: 150 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 02.12.2020
150 m2
155 000 €

Rodinný dom Čaňa, uzatvorená hrubá stavba

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkam na predaj hrubú stavbu rodinného domu, so zastavanou plochou 150 m2, v novej zastavanej a najmä tichej časti obce Čaňa. Dom je postavený na nádhernom , veľkom pozemku o rozlohe 798m2. Štvorizbový bungalov s obytnou plochou 120 m2 je dispozične členený na dennú a nočnú časť. Dennú časť tvorí vstup do domu, WC, technická miestnosť, kuchyňa so špajzou a obývacia miestnosť. Z obývacej miestnosti je vstup na terasu, ktorá je prekrytá strechou domu. Nočnú časť tvorí priestranná kúpeľňa s WC a 3 samostatné izby (v spálni je plánovaný šatník, pripadne kúpeľňa – predpríprava je urobená).
Priestor pod strechou je neobytný, vhodný na odkladanie ľahkých vecí so vstupom zo zádveria, prostredníctvom výlezu zo skladacích schodov. Rodinný dom je postavený z tehly, strešná krytina je značky Bramac, plastové okná a vchodové dvere značky Alluplast.
Inžinierske siete: elektrina, voda – nutné riešenie vlastnou studňou nakoľko v lokalite ešte nie je privedený obecný vodovod, odpad bude riešený žumpou. Výkop studne a žumpy nie je zahrnuty v cene nehnuteľnosti.
Dom sa predáva ako hrubá stavba tzv. pod strechou, uzatvorený plastovými oknami s izolačným troj-sklom a vchodovými dverami.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane sprostredkovateľskej provízie, právneho servisu, ako aj možnosti výberu najvýhodnejšej formy financovania prostredníctvom HÚ.

https://www.youtube.com/watch?v=O0Ikp3jtL9w&feature=emb_title

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 798 m2
Úžitková plocha 150 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

FÉNIX HYPOREAL s.r.o.

FÉNIX HYPOREAL s.r.o.

zobraziť telefón