logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Častá, 702 m² ID: 1905657

Lokalita: Častá
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 702 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.12.2020
0 m2
65 000 €

STAVEBNÝ POZEMOK 702 m² , ČASTÁ

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj atypický stavebný pozemok o výmere 702 m² v obci Častá. V spodnej časti pozemku sú posadené ovocné stromy.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
- Lokalita: Častá
- Výmera: 702 m²
- Terén: Mierny svah
- Prístupová cesta: Asfalt
- IS: pred pozemkom
- 92,60 €/ m²

LOKALITA A OKOLIE:
Bývajte v tichej a zastavanej lokalite v obci Častá. V blízkosti máte občiansku vybavenosť: autobusovú zástavku, potraviny, poštu, lekáreň, kostol, čerpaciu stanicu, ZŠ, MŠ, pizzeriu, reštauráciu. Okresné mesto Pezinok je vzdialené 15 km, a hlavné mesto Bratislava 30 km.

CENA: 65 000 €

ID: 81811174

V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 702 m2

Kontaktné údaje

1.BCR s.r.o.

Filip Miškovský

zobraziť telefón