logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Liptovský Mikuláš, 59 m², Novostavba ID: 1905330

Lokalita: Liptovský Mikuláš
Ulica: Júliusa Lenka
Pivničná plocha: 3.40 m2
Úžitková plocha: 59 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.12.2020
59 m2
Cena na vyžiadanie

2 izbový byt na predaj, Liptovský Mikuláš - Palúdzka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte byt v novostavbe a nechce sa vám dlho čakať s jeho realizáciou? Možno práve pre Vás tu je naša ponuka nových bytov, ktoré budú k dispozícii už v Máji 2021!
Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na predaj 2 izbové byty v novostavbe bytového domu na ulici Júliusa Lenka v mestskej časti Palúdzka - Liptovský Mikuláš.
Lokalita, kde sa byty nachádzajú, je medzi domácimi obyvateľmi veľmi obľúbená. Plusom tejto lokality je jej neustály rast a s tým spojené plánové nákupné stredisko so službami, ktoré každý majiteľ bytu bude určite potrebovať. Veľkou výhodou je blízka dostupnosť do centra mesta, obchodov, školy, škôlky, nemocnice, prístupu na diaľnicu atď...
Pýtate sa prečo si vybrať byt práve v tejto novostavbe? Dôvodov je hneď niekoľko! Určite každého zaujme výborná dispozícia bytov, nízko energetické bývanie vďaka použitým kvalitným stavebným materiálom, podlahovému kúreniu a rekuperačných jednotiek v každom byte, možnosť kúpy vlastného prekrytého parkovacieho miesta (9.600,- €) alebo garáže (24.000,- €). Každý majiteľ si bude môcť sám vybrať ako bude vyzerať jeho kúpeľňa a v akom bude štandarde. Určite treba spomenúť fakt, že každý byt je kompletne izolovaný tak tepelne, ako aj protihlukovo, takže sa nemusíte obávať hluku od susedov, ako tomu bolo doteraz!
Výmery 2 izbových bytov začínajú od 59 m2 vrátane príslušenstva.
Každý byt je samozrejme s balkónom a ku každému bytu prislúcha jedna pivničná kobka v suteréne bytového domu. Podlahové kúrenie v byte ako aj dodávka TÚV je napojené na centrálnu plynovú kotolňu.
Pre aktuálnu ponuku voľných bytov, obhliadku alebo viac informácií kontaktujte makléra: Boris Barborík, 0903 308 042, barborik@residence-real.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 59 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie

Kontaktné údaje

RESIDENCE realitná kancelária

Boris Barborík

zobraziť telefón