logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Mikóháza, 80 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1905011

Lokalita: Mikóháza
Ulica: Szabadság utca
Výmera pozemku: 1299 m2
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.12.2020
80 m2
38 800 €

GEMINIBROKER ponúka v Mikóháza dom s novou strechou v peknom prostredí

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

GEMINIBROKER ponúka v Mikóháza dom s novou strechou v peknom, tichom  prostredí. Tento rodinný dom bol postavený v rokoch 1960 z kameňa na peknom rovinatom pozemku s rozlohou 1299m2. V tomto rodinnom dome sa nachádzajú 3 izby, v jednej sú parkety, v jednej dyle a v jednej kameň. Miestnosti na kúpeľňu a kuchyňu sú pripravené. Na rodinnom dom sa začala rekonštrukcia a cca pred 10 rokmi dostala táto nehnuteľnosť novú strechu, ako krytinu použili škridľu. Dom je pripravený na dokončenie podľa vlastných predstáv. V dome je zavedená elektrina, 220V aj 380V. Na pozemku sú všetky inžinierske siete a tiež vrtaná studňa.  Úžitková plocha domu je 80m2. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. K domu je možné prikúpiť nádhernú pôvodnú pivnicu - info bližšie na požiadanie. 


Cena 38 800 €


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 


OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti výberom najvýhodnejších HYPOTEKÁRNYCH, spotrebných úverov a poistenia.


Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk


Beszélünk magyarul is ..-


+36 20 39 797 69

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Výmera pozemku 1 299 m2
Úžitková plocha 80 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

GEMINIBROKER

Angelika Fedurcová

zobraziť telefón