logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Dolná Súča, 180 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1904868

Lokalita: Dolná Súča
Ulica: Polníky
Zastavaná plocha: 190 m2
Pivničná plocha: 90 m2
Výmera pozemku: 1015 m2
Úžitková plocha: 180 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.12.2020
180 m2
125 000 €

Rodinná usadlosť s garážou v Dolnej Súči - časť Polníky s 1015 m2 pozemkom

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne iba u nás! Ponúkame na predaj Rodinnú usadlosť s garážou a oddychovou časťou v tichej a zeleňou obklopenej časti Polníky v obci Dolná Súča (10 min autom do Trenčína) s pekným 1015 m2 pozemkom.


Hlavný dom bol postavený v r. 1981 ako poľovnícka chata a v rokoch 2000 až 2007 prešiel generálnou rekonštrukciou (interiér aj exteriér) a zmenou užívania na rodinný dom, kde sa k nemu pristavila garáž s terasou a prístreškom, zastrešilo sa vedľajšie a hlavné schodisko a zastrešili parkovacie miesta. Za posledný rok boli na dome vymenené plastové okná a opäť sa zrekonštruovala obývacia izba a 2 spálne.


Na pozemku sa nachádza: 


- Hlavný dom, ktorý má 3 podlažia: 1 a 2 podlažie: predsieň, chodba, obývacia izba s krbom a výstupom na lodžiu s krásnymi výhľadmi, kuchynská časť, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, schodisko, 2 spálne (z jednej je výstup na druhú lodžiu) a povalové priestory. Prízemie má vlastný vstup a nachádza sa v ňom spoločenská miestnosť a veľká kuchyňa, kotolňa, 2 sklady.  Zo spoločenskej miestnosti je priamy vstup pod drevený prístrešok (obytná plocha domu je 180 m2).


- Drevený prístrešok, vhodný na grilovanie a sedenie vonku za každého počasia s výstupom na veľkú terasu (cca 90 m2) s úžasným výhľadom. 


- Garáž s druhou kotolňou, kúpeľňou so sprch. kútom, samostatným WC a 2 skladmi (90 m2).


- Zastrešené parkovanie pre 4 autá.


- Skladová a hospodárska časť: dreváreň, dielňa, sklad.


IS: Dom a jeho príslušenstvo je napojený na vodu (studňa), elektriku. Kanalizácia je tu riešená žumpou. Vykurovanie je ústredné, na tuhé palivo (splyňovací kotol a klasický kotol na tuhé palivo), elektrickým kotlom a doplnkovo krb v obývacej izbe. 


Výborné je, že v cene môže byť aj takmer všetok nábytok a vybavenie, ktoré vidíte na fotkách!


Celkovo sa jedná o veľmi zaujímavú nehnuteľnosť s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu, s veľkým potenciálom pre rodinné bývanie ale aj na relax, oddych a zároveň 10 minút autom priamo do mesta Trenčín. Treba vidieť!


Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Zahŕňa kompletný právny servis (vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávací protokol, právne poradenstvo) overovanie podpisov, úhrada kolkov vo výške 66,-Eur pre kúpne zmluvy, províziu realitnej kancelárie a osobná asistencia makléra počas celého procesu predaja až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy energií na príslušných úradoch.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 3
Počet lodžií 2
Počet terás 1
Výmera pozemku 1 015 m2
Úžitková plocha 180 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

CHALÚPKA reality

Martina Chalúpková

zobraziť telefón