logo reality.sme.sk

Rodinná vila, Lehnice, 360 m², Novostavba ID: 1904854

Lokalita: Lehnice
Ulica: -
Zastavaná plocha: 322 m2
Výmera pozemku: 1000 m2
Úžitková plocha: 360 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.12.2020
360 m2
370 000 €

5 izbový nadštandardný rodinný dom v Lehniciach

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predaj luxusného, tehlového, zatepleného  rodinného domu na pozemku o výmere 1000 m2 v tichej novovybudovanej časti obce Lehnice-Sása. 


Dispozičné riešenie


I. nadzemné podlažie: zastrešené dve parkovacie miesta pred vstupom do domu, vstupná hala, samostatné WC s technickým zázemím, obývacia izba so vstupom na prekrytú terasu,  jedáleň, kuchyňa, komora s klimatizáciou, schodište na poschodie,  chodba, 3x spálňa, 2x kúpeľňa s WC ,práčovňa s  technickým zázemím. Prízemie je možné využiť dvojgeneračne. Rodinný dom má dva samostatné vstupy.


II. nadzemné podlažie: galéria so vstupom na terasu, 1x spálňa so vstupom na terasu, šatník, kúpeľňa s WC a bidetom.


Vybavenie domu: kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi zn. Bosh-umývačka riadu, odsávač pary,  varna doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, kuchynský ostrov s barovým pultom, krb s prieduchmi do každej spálne, podlahové vykurovanie-nosné medium voda, plynový kotol,  300 l zásobník na TUV, príprava na solárny ohrev TUV, kamerový systém, alarm, klimatizácia, rozvody internetu a TV v každej izbe, práčka, sušička, drevené interiérové dvere na mieru, vstavané skrine na chodbe a v spálni, regulácia kúrenia samostatne obývacej izbe a v každej spálni.


Exteriér: zabudovaná závlaha, osvetlenie,  parková úprava na celom pozemku, detská preliezačka. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete: vodovod, plyn, elektrina, kanalizácia, vlastná studňa. Pred domom je prípojka na optický internet. 


Mesačné náklady 236,- eur vrátane poplatku za TV a internet. Rodinný dom sa predáva so zariadením a je ihneď k dispozícii.


Cena: 370.000,- eur


Kontakt: Mira Morihlatko 0903796123

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 000 m2
Úžitková plocha 360 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

KaMi Invest, s.r.o.

Miriam Morihlatko

zobraziť telefón