logo reality.sme.sk

Hotel, Galanta, 255 m², Novostavba ID: 1904292

Lokalita: Galanta
Úžitková plocha: 255 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 01.12.2020
255 m2
3 000 € mesačne

Na prenájom kaviareň a ubytovanie v Galante

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na prenájom kaviareň a ubytovanie v meste Galante v zastavanom území mesta.

Objekt pozostáva z dvoch častí: ubytovacie zariadenie a kaviareň.

Prízemie má rozlohu 86,33 m² + prístrešok 42 m²:
- vstupná hala
- kaviareň
- 2x WC
- miestnosť pre upratovačku
- schodiskoPodkrovie má rozlohu 168,45 m² + terasa 41,8 m²:

- schodisko
- hala
- 2x chodba
- 6x izba
- 6x kúpeľňa
- kotolňa
- miestnosť pre upratovačku
- 2x sklad

Stavba - rodinný dom a ubytovacie zariadenie - sa nachádza v lokalite existujúcej plochy \" Priemyselná zóna, skladové hospodárstvo a podnikateľské aktivity\" a bola skolaudovaná v roku 2014.
Po prestavbe prízemie existujúceho rodinného domu zostalo na bývanie a prístavba a podkrovné priestory boli určené na podnikanie - ubytovacie zariadenie.
Na prízemí v zadnej časti budovy je zriadená kaviareň. Sociálne miestnosti pre návštevníkov kaviarne sú prístupné zo vstupnej haly.
Objekt je napojený existujúcimi prípojkami na verejné inžinierske siete (voda, elektrina, kanalizácia, plyn). Vykurovanie objektu je existujúce závesným plynovým kotlom, ktorý je umiestnený v kotolni v podkroví.
Okná a dvere, ako aj vchodové dvere sú plastové. Podlaha je ukončená keramickou dlažbou. Osvetlenie miestností je zabezpečené prirodzené oknami, umelé pomocou žiarivkových svietidiel. Vetranie je prirodzené, pomocou okien. V priestoroch kaviarne je nainštalované klimatizačné zariadenie. Parkovacie plochy sú vybudované priamo vo dvore - 5 parkovacích miest.
Celý objekt je napojený na kamerový systém.Prístup k nehnuteľnosti je zabezpečený z verejnej komunikácie. Kompletná občianska vybavenosť mesta je situovaná do 15 min pešo. Železničná stanica je vo vzdialenosti pešou chôdzou do 15 minút. Mesto Galanta s rozlohou 33,91 km² a s počtom obyvateľov 14 990 je vzdialené od hlavného mesta Bratislava 50 km, od krajského mesta Trnava 25 km. Dopravné spojenie s hlavným mestom je pravidelnými spojmi autobusovou aj železničnou dopravou. V meste je štandardná občianska vybavenosť, mestský úrad a iné úrady, školy základné a stredné, hotel, nemocnica, sieť obchodov a služieb. V katastrálnom území mesta sa nachádza uzatvorené termálne kúpalisko Galandia s vodnými atrakciami a občerstvením.V cene sú zahrnuté všetky služby našej kancelárie:
- vypracovanie rezervačnej zmluvy,
- vyhotovenie kúpnych zmlúv,
- návrh na vklad do katastra,
- právne poradenstvo,
- hypotekárne poradenstvo (Viac informácii napríklad tu: http://hypoteka.remax-slovakia.sk/?s=94266100ba67626363ff8f662526a224),
- vyhotovenie preberacieho protokolu,
- asistencia pri odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti,
- asistencia pri prehlasovaní energií.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 255 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

RE/MAX Slovakia

Dongová Dominika

zobraziť telefón