logo reality.sme.sk

Rekreačný pozemok, Oščadnica, 2500 m² ID: 1904245

Lokalita: Oščadnica
Ulica: Oščadnica
Výmera pozemku: 2500 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.12.2020
0 m2
20 €

KRÁSNE MIESTO PRE STAVBU CHATY– OŠČADNICA (EXKLUZÍVNE)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj  rekreačný pozemok na slnečnom mieste v obci Oščadnica. Pozemok s krásnym výhľadom leží na okraji lesa - je rovinatý, až mierne svahovitý, s prístupom priamo  z miestnej komunikácie. Výmera pozemku je viac ako 2.500 m2, takmer štvorcového tvaru. .K pozemku je celoročný bezproblémový prístup autom.  V liste vlastníctva nie sú vedené žiadne ťarchy ani iné obmedzenia. Miesto pôsobí samotou, na dohľad sa nachádzajú len dve - tri chaty.  Ďalšia, ale len rozvoľnená zástavba rekreačných chát, ktoré slúžia pre rekreáciu aj na trvale bývanie je cca 1 km od tohto miesta. K predaju predloží RK územnoplánovaciu informáciu obce (ÚPI).


Cena: 20 eur/m2, kontakt: 0905 844 054, www.ad-reality.sk


Pozemok sa nachádza v krásnom prostredí nad obcou Oščadnica v nadmorskej výške cca 650 m. n.m. Celá lokalita je súčasťou Kysuckých Beskýd s najvyšším vrchom Veľká Rača, Pri potulkách po miestnych hrebeňoch možno vidieť vrcholy Veľkého a Malého Rozsutca, ako aj vzdialené pohoria na poľskej strane hranice. Vzdialenosť od centra obce je cca 6 km, do lyžiarskeho strediska SNOW PARADISE Veľká Rača cca 10km. Približne tá istá vzdialenosť je do lyžiarskeho strediska v Poľsku (Zwardoň) alebo do obce Skalité. Okolím prechádzajú turistické trasy a cyklotrasy vedúce až do trojmedzia medzi SR, ČR a PL, s prepojením cez Krásno nad Kysucou do Novej Bystrice  (Vychylovky alebo do mesta Čadca). K pozemku vedie asfaltová, celoročne udržiavaná komunikácia.


Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 500 m2
Voda Prameň
Elektrina 230/400v
Plyn 3
Kanalizácie 3

Kontaktné údaje

AD-REALITY s.r.o.

Ondrašina

zobraziť telefón