logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Velčice, 109 m², Novostavba ID: 1904019

Lokalita: Velčice
Úžitková plocha: 109 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.11.2020
109 m2
59 500 €

Na predaj novostavba Velčice

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Velčice. Dom je v štádiu hrubej stavby, komín (pre alternatívne kúrenie krbom) a strecha + zvody. Postavený je z pórobetónu (300 mm), škridla betónová (Terran). Dom je 4-izbový bungalov a má rozmery 14 x 9 m (zastavaná plocha = 126 m2 a úžitková plocha = 109 m2). Je tam 1 spálňa, 2 detské izby, kúpeľňa, technická miestnosť, špajza, chodba, zádverie a spojená obývacia izba s kuchyňou. V cene domu je vodovodná, elektrická prípojka a pripojenie na kanalizáciu.
Na pozemku nie je zavedená plynová prípojka, nakoľko sa počíta s elektrickým kúrením (ale plyn vedie súbežne so západnou hranicou pozemku – asi len 2 m od samotného pozemku, čiže zaviesť plyn by nebol problém).
Pozemok má 4 á (392 m2) a má veľmi výhodnú lokalitu. Nachádza sa v tichej časti obce s nízkou premávkou a je ideálny najmä pre ľudí a rodiny, ktorí chcú bývať na tichom a pokojnom mieste.
Pozemok susedí zo severnej strany so záhradou. Z východnej strany tečie potok (regulovaný od vodnej nádrže) a cez potok vedie mostík. Zo západnej strany pozemku je cesta a extravilán obce a z južnej strany pozemku je cca 1 árový pozemok patriaci obci s možnosťou odkúpenia od obce (na tomto pozemku sa nachádza aj podzemná pivnica).
Súčasťou stavebného povolenia je prístrešok na auto spolu so skladom na náradie. Energetický certifikát zatiaľ nie je vyhotovený. Cena 59.500 eur. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky u notára, na katastri.

V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 109 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Diamond reality

Ing. Bernardína Beneová

zobraziť telefón