logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Hubová, 1 m², Pôvodný stav ID: 1904003

Lokalita: Hubová
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.11.2020
1 m2
45 000 €

EXKLUZÍVNE – NA PREDAJ RODINNÝ DOM V HUBOVEJ

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná spoločnosť Reality JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na predaj rodinný dom v obci Hubová, ktorá je od Ružomberka vzdialená cca 11 km.
Rodinný dom je v pôvodnom stave, čo umožňuje budúcim vlastníkom prerobiť si ho podľa vlastných predstáv. Napriek tomu, že rodinný dom je v pôvodnom stave je zachovalý, presvetlený a suchý. Pozostáva z prízemia, 1.poschodia a neobytného podkrovia. Obytná plocha prízemia a 1.poschodia je cca 93 m2, neobytné podkrovie má rozlohu cca 50m2. Rodinný dom je napojený na vodu, elektriku, kúrenie bolo zabezpečované prostredníctvom piecok na pevné palivo.
Prízemie rodinného domu sa skladá z chodby, obytnej izby, kuchyne a technickej miestnosti. 1. poschodie pozostáva z chodbičky, izby, kuchyne, kúpeľne s WC a špajze.
Rodinný dom sa nachádza v spoločnom dvore a je spojený s druhým rodinným domom. K predávanému rodinnému domu neprináleží pozemok okolo rodinného domu, ale k domu je zriadené právo prechodu pešo, prejazdu motorového vozidla. Pozemok pod rodinným domom je vo vlastníctve predávajúceho. Zastavaná plocha rodinného domu je 62 m2.V prípade záujmu je možné dať do užívania záhradu, ktorá sa nachádza kúsok od rodinného domu. Dom je vhodný na trvalé bývanie, rekreačné účely, prípadne komerčný prenájom.
V obci je k dispozícii veľmi dobrá občianska vybavenosť, materská škola, základná škola, potraviny, pošta, dobrá dostupnosť do Ružomberka.Obec Hubová sa rozprestiera v krásnom prostredí Dolného Liptova.
V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj bezplatné poradenstvo. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite, ak nie, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí. Realitný maklér: Jozef Sedliak, tel. kontakt: 0915 510 077, email: realityjodes@realityjodes.sk.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

JODES, s.r.o.

JODES, s.r.o.

zobraziť telefón