logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Horná Štubňa, 200 m², Pôvodný stav ID: 1903412

Lokalita: Horná Štubňa
Ulica: Neuvedená
Zastavaná plocha: 490 m2
Pivničná plocha: 1 m2
Výmera pozemku: 600 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 30.11.2020
200 m2
45 800 €

EKOREAL PREDAJ 5 IZ. RD V OBCI HORNÁ ŠTUBŇA V SUPER CENE

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

EKOREAL Vám exkluzívne ponúka na predaj starší 5 iz. rodinný dom v obci Horná Štubňa v okrese Turčianske Teplice. RD je vhodný na celoročné trvalé bývanie, ale aj na rekreačné účely už kvôli lokalite, ktorá poskytuje turistiku po okolitej prírode a zároveň obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.
Dom je murovaný, dvojpodlažný, situovaný v tichej okrajovej časti obce so samostatným prístupom z verejnej komunikácie. Interiér nehnuteľnosti je v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave, pripravený na postupnú rekonštrukciu podľa predstáv budúceho majiteľa.
Dispozične pozostáva:
1 NP - zo vstupnej chodby sa vchádza do kuchyne, po pravej strane sa nachádza 1 väčšia izba, po ľavej strane kúpeľňa a špajza
2 NP - na ktoré sa dostanete murovanými schodmi, kde sa nachádza priestranná obývacia izba, 3 menšie izby, kúpeľňa s WC, malá špajza, z tohto podlažia sa dá dostať drevenými schodmi na povalu domu, kde je možnosť dobudovať podkrovné izby.
Okná v celom dome sú pôvodné, drevené, dvojité, vo veľmi dobrom stave. Podlahy v izbách sú betónové. Rodinný dom je pripojený do elektrickej siete 220/380V , voda je napojená na vlastnú studňu, ktorá je súčasťou pozemku, odpad je riešený do žumpy. Kúrenie v dome je na pevné palivo. Vedľa domu sa nachádzajú dve hospodárske budovy. Časť domu je podpivničená. Celý pozemok je oplotený v osobnom vlastníctve, orientovaný na západnú a južnú stranu.Pozemok má tvar obdĺžnika, je rovinatý, celodenne osvetlený slnečnými lúčmi.
Okolie obce je vyhľadávaným miestom turistami, hubármi, poskytuje rôzne športové využitie v letnom aj zimnom období. Na skok od obce sa nachádza Aquapark s wellnessom v Turčianskych Tepliciach, dobrá dostupnosť do okolitých turistických centier - Skalka, Valčianska dolina, Jasenská dolina, Gaderská dolina..
Pri korektnom jednaní je dohoda o cene možná. Maklér odporúča.


Cena nehnuteľnosti: 45.800,- € / Financovanie zabezpečíme našimi profesionálmi, podľa požiadaviek a možností klienta.

Realitná maklérka
Mgr. Renáta Lettrichová
Mobil: 0917 777 451
E-mail: renata.lettrichova@ekoreal.sk

EKOREAL realitná kancelária Banská Bystrica

Servis realitnej kancelárie zahŕňa:
1. Kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do
katastra nehnuteľností.
2. Notárske poplatky pri overovaní podpisov.
3. Kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.
4. Pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk do 48 hodín pred zložením zálohy, kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 600 m2
Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

EKOREAL

Ľubor Klačan

zobraziť telefón