logo reality.sme.sk

Kancelárie, Košice-Juh, 106 m², Pôvodný stav ID: 1901812

Lokalita: Košice-Juh
Ulica: kc-145-02-106
Úžitková plocha: 106 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 28.11.2020
106 m2
231,8 € mesačne

Prenájom kancel. celku (106,20 m2, 3k, 2. p., č. 6, WC, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu kancelárske a obchodné priestory v uzavretom stráženom výrobno - skladovom areáli nachádzajúcom sa v priemyselnej zóne v mestskej časti Košice-Juh. Areál tvorí väčšie množstvo výrobných alebo skladovacích hál, administratíva a manipulačné a parkovacie plochy. Administratívne priestory sa nachádzajú na rôznych podlažiach administratívneho traktu hlavnej budovy. Tvoria ich najmä samostatné klimatizované celky pozostávajúce z niekoľkých kancelárií, vlastnej kuchynky a sociálneho zázemia. Prízemné priestory majúce samostatný vstup sú využiteľné aj na obchodné účely. Priestory sú zväčša klimatizované a vykurované podlahovým kúrením. Majú plastové okná a keramické / plávajúce podlahy. Budova nemá výťah ani bezbariérový prístup. Uprednostňuje sa ich prenájom najmä nájomníkom skladových alebo výrobných priestorov/objektov. Všetky objekty a priestory sú monitorované kamerovým systémom, vstup je prostredníctvom čipov. V areáli je veľké množstvo parkovacích miest pre nájomníkov aj zákazníkov a výborný prístup pre osobné aj nákladné autá. V dosahu areálu je možnosť stravovania, zastávka MHD (autobusy aj električky) a nákupné stredisko.

Ponúkaný priestor je administratívny priestor pozostávajúci z 3 kancelárií, sociálneho a komunikačného zázemia na 2. poschodí. Uzatvorený celok je prístupný vlastným schodiskom z prízemia budovy. Celková výmera priestoru je 106,20 m2. Priestor má plastové okná a podlahové vykurovanie. Má administratívny charakter, optické pripojenie k sieti a wifi.

Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: od 231,76 € (bez médií a bez DPH)

DOMIOS je výhradný zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 106 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón