logo reality.sme.sk

Kancelárie, Košice-Juh, 140 m², Pôvodný stav ID: 1901674

Lokalita: Košice-Juh
Ulica: kc-036-05-140
Úžitková plocha: 140 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 28.11.2020
140 m2
Cena dohodou

Prenájom klim. kancel. celku (140 m2, 5. p., open space, kuch., WC, výťah, parking)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu kancelárske priestory vysokého štandardu v novej administratívnej budove so strategickou polohou pri hlavnom komunikačnom ťahu do centra. Moderne vybavená budova má klimatizované kancelárske priestory typu open space, ktoré je možné členiť podľa požiadaviek nájomcu. Ponúkané priestory sa nachádzajú na viacerých podlažiach. Veľkosť a dispozičné riešenie priestorov bude predmetom rokovaní s konkrétnym záujemcom. Bohaté presklenie kancelárií ponúka atraktívne panoramatické výhľady na okolie aj centrum mesta. Na každom podlaží (cca 1.050,00 m2 pre 120 pracovných miest) sú spoločné kuchynky a WC. Budova má 3 výťahy, dátové a silnoprúdové rozvody v strope, dvojité podlahy v technických miestnostiach, vnútorné okenné vertikálne žalúzie, ... Spoločné priestory sú vybavené na špičkovej úrovni s 24/7 vstupom na čipový systém. Na prízemí sa nachádza reštaurácia a kaviareň. Parkovanie je v podzemnom parkovisku (25 miest) aj na vlastných priľahlých parkoviskách (160 miest). V dosahu budovy je zastávka MHD a obchodné centrum.

Ponúkaný priestor je priestor typu open space na 5. poschodí s výmerou 140,00 m2. Priestor má hliníkové okná a klimatizáciu. V priestore prebieha modernizácia interiéru, v rámci ktorej bude klientovi prispôsobené dispozičné riešenie podľa individuálnych potrieb. V priestore budú nové záťažové koberce, dostatočné osvetlenie, optické pripojenie k sieti a wifi. Priestor je pre svoju technickú úroveň a dispozičné možnosti vhodný na rôznu administratívnu činnosť. Je vo výbornom technickom stave.

Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: osobné rokovanie

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 140 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

DOMIOS - realitné riešenia na mieru

Ing. Peter Bubelíni

zobraziť telefón