logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Senec, 30 m², Novostavba ID: 1901519

Lokalita: Senec
Ulica: Horný dvor
Úžitková plocha: 30 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 27.11.2020
30 m2
400 € mesačne

IDEÁLNY 1 izbový byt v Senci

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na prenájom vkusne zariadený 1-izbový byt v novostavbe, Horný dvor v Senci.
Dispozícia bytu:


Byt má rozlohu 30 m2 + balkón.


Byt sa prenajíma zariadený, ďalšie zariadenie možné po dohode.


Byt pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou, priestrannou izbou spojenou s kuchyňou a oddychovou časťou.


Vykurovanie bytu je pomocou teplovodného kúrenia FAN-COIL, ktoré zabezpečuje v lete chladenie priestoru, v kúpeľni je rebríkový radiátor a podlahové kúrenie.


Vybavenie: vstavané skrine, kuchynská linka, elektrická rúra, mikrovlnka, chladnička, varná doska, sprchový kút, práčka, TV.


Výhody: veľmi dobrý prístup k logistickým skladom a výjazdu na diaľnicu, kompletná občianska vybavenosť, obchody, zastávka autobusu pri bytovke


K bytu prislúcha  parkovacie miesto.


Na prízemí bytového domu sa nachádza reštaurácia.


Byt je ideálny pre jednu-dve osoby a je voľný IHNEĎ.
Cena prenájmu je 400Eur / 1 osoba, 420€ur 2 osoby energie vrátane 


Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863


Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.


Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu


 Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 30 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Artegos s.r.o.

Ing. Michal Čutora

zobraziť telefón