logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Žilina, 72 m², Novostavba ID: 1901512

Lokalita: Žilina
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 72 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 26.11.2020
72 m2
600 € mesačne

Prenájom, dvojizbový byt s terasou Eurohome Bôrik

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na prenájom luxusný dvojizbový byt v rezidencii Eurohomestar na Tajovského ulici v Žiline (mestská časť Bôrik):

Byt o výmere 64 m2 s terasou o výmere cca 8m2 sa nachádza na 3/7 poschodí bytového komplexu. Pozostáva z 1 spálne, veľkého obývacieho priestoru prepojeného s kuchynským priestorom a s jedálenskou časťou. V byte sa nachádzajú 2 WC a 1 kúpeľňa. Súčasťou bytu je priestranná terasa na ktorú sa vchádza z obývačky.
Súčasťou bytu je vyhradené vonkajšie parkovacie miesto a priestranná pivnica.
V byte je vlastné kúrenie s termostatom, bezpečnostné dvere Adlo, bytový vrátnik, optický dátový kábel s pripojením na TV a internet.
Byt sa prenajíma spolu so zariadením a s elektrospotrebičmi (práčka, chladnička, TV).

Súčasťou bytového komplexu Eurohomestar je vstupná recepcia, fitness centrum, relax centrum (vrátane fínskej sauny), lobby bar s dennou tlačou, konferenčná miestnosť, detská herňa a vonkajšie ihrisko.
Rezidencia Eurohomestar sa nachádza v širšom centre mesta, v zelenej mestskej časti Bôrik a poskytuje svojou polohou kompletné zázemie. V blízkosti sa nachádzajú športoviská (krytá plaváreň, tenisové kurty, volejbalové kurty, squash centrum), bôrický park s detskými ihriskami, relax zóna lesopark, nákupné centrum Dubeň, základná škola, gymnázium, škôlka, nemocnica s poliklinikou.

Cena za prenájmu je 600 €/mesiac včítane energií. V cene sú zahrnuté aj pripojenie na TV/ internet a všetky služby, ktoré ponúka bytový komplex.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet terás 1
Úžitková plocha 72 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Verejné parkovanie
Poschodie 3

Kontaktné údaje

ROMDOM, s. r. o

Roman Kolovrátek

zobraziť telefón