logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Dlhá nad Oravou, 240 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1901165

Lokalita: Dlhá nad Oravou
Zastavaná plocha: 120 m2
Pivničná plocha: 1 m2
Výmera pozemku: 1211 m2
Úžitková plocha: 240 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.11.2020
240 m2
210 000 €

EXKLUZÍVNE Moderný Rodinný dom v Dlhej nad Oravou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte komfortné, moderné a veľkorysé bývanie, ktoré by sa stalo Vaším dokonalým domov ? Dom do ktorého by ste sa mohli rovno nasťahovať? Tak tento vám toto všetko ponúka.


Rodinný dom, ktorý je postavený na pozemku o rozlohe 1211m2 sa nachádza v obci Dlhá nad Oravou, ktorá je vzdialená 15km od mesta Dolný Kubín a 30km od Námestova. 


Dom bol postavený z tehly v roku 1974. Od roku 2010 postupne prechádzal rekonštrukciou.


V roku 2016 boli v celom dome vymenené plastové okná, kúrenie. V roku 2019 prebehla rekonštrukcia kúpeľní a boli vymenené podlahy za kvalitné drevené podlahy, schodisko.


Rodinný dom je dvojpodlažný s výbornou dispozíciou. 


Na spodnom podlaží je zádverie, technická miestnosť, chodba, izba ktorá momentálne slúži ako obývačka a cez túto izbu sa dostanete do veľkorysého šatníka, ďalej sa tu nachádza spálňa so vstavanou šatníkovou a priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom a s toaletou. 


Na poschodie sa dostanete  kvalitným dreveným schodiskom, nachádza sa tu priestranná obývacia izba s výstupom na loggiu a krbom, kuchyňa, dve spálne, kúpeľňa s vaňou v ktorej môžete po náročnom dni relaxovať a s dvojumývadlom, oddelená toaletu. 


Súčasťou domu je garáž, terasa, prístrešok. 


Ako BONUS k rodinnému domu patrí dielňa o výmere 72m2. Dielňa je plechová, zateplená, zaizolovaná. Takto môžete mať prácu alebo koníček pri dome ale zároveň oddelenú od súkromia, keďže k dielni sa dostanete cestou ponad domom.


Teplo vám dodá nová úsporná peletková pec. Ak by vám však takéto kúrenie nevyhovovalo môžete kúriť aj prostredníctvom elektrickej energie.


Voda je obecná ale na pozemku máte aj studňu, čo vám môže ďalej ušetriť vaše náklady na bývanie.


Pozemok je oplotený a záhrada, ktorá patrí k rodinnému domu je upravená, nachádza sa tu množstvo pekných drevín a stromov. 


Terasu za domom máte moderne zariadenú a pripravenú na privítanie návštevy.  Hľadáte kľud na prácu z domova? Nechce sa vám do zdĺhavej a drahej výstavby či rekonštrukcie? Nech váš dôvod je akýkoľvek, tento dom je pre vás skvelá voľba.


Viete si predstaviť, že by to bol váš nový domov? Zavolajte mi ešte dnes nech vám nemusím oznámiť, že tento dom si už našiel nového majiteľa.Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text alebo časť textu, fotodokumentácia a video sú majetkom a autorským dielom spoločnosti FINREA s.r.o. a ich použitie je spoplatnené podľa cenníku uvedeného na www.finrea.sk  

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 1 211 m2
Úžitková plocha 240 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Energetický certifikát C

Kontaktné údaje

FINREA - ak vám záleží na výsledku

Ing. Mirka Šimúnová

zobraziť telefón