logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Trenčín, 62 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1900812

Lokalita: Trenčín
Ulica: Zlatovská
Pivničná plocha: 5 m2
Úžitková plocha: 62 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.11.2020
62 m2
111 000 €

Na predaj 2 izb. byt prerobený na 3 izb. v TN, ul. Zlatovská s vlastným vykurovaním.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

3D Virtuálna prehliadka TU.


https://my.matterport.com/show/?m=i7KboH9ymx8


Video prehliadka TU.


https://youtu.be/Iy5NQSgvbns


 EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj  2-izbový prerobený na 3-izbový byt v Trenčíne, ul. Zlatovská s vlastným vykurovaním o rozlohe 62 m2, ktorý sa nachádza na 2.p. z/2, tehlového zatepleného bytového domu. Byt prešiel kompletnou a veľmi vkusnou rekonštrukciou: nové elektrické rozvody, nové okná, murované jadro, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, podlahy, kuchyňa, interiérové aj vstupné dvere, znížené sadrokartónové stropy. K bytu prináleží balkón a  pivnica je  v suteréne bytového domu o rozlohe cca 5 m2. Byt sa predáva kompletne so zariadením ako je vyobrazené na priloženej virtuálnej prehliadke, tu môžete vidieť aj dispozíciu bytu. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska aj obchodná vybavenosť.  Veľkou výhodou bytu je samostatné vykurovanie.  Maklér odporúča vidieť!


Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!


+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.


+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 62 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Verejné parkovanie
Poschodie 2

Kontaktné údaje

BartanusReality s.r.o.

Martin Bartanus

zobraziť telefón